Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fortnite’ta Altın Ajan Peely’yi Açmak İçin Ne Yapmalısınız?

0 20

Epic Games’in harika bir halde duyulmasını sağlayan oyunu Fortnite, günümüzde hâlâ milyonlarca oyuncuya sahip gelgelelim oyun içerisinde sadece sayılı kişinin başarabildiği bir şey var; o da 350. seviyeye ulaşarak Ajan Peely’nin altın kaplama hâlini elde etmek.

Pekala oyunda 350. seviyeye ulaşmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte bir Fortnite oyuncusu, 350. seviyeye ulaşarak bu şahsi karaktere sahip olmanız için yapmanız gerekenleri tek tek anlattı. Yalnız şimdiden uyarmakta yarar var; o seviyeye ulaşmak hiç de kolay olmayacak.

Yekunda 29,5 milyon deneyim puanı gerekiyor:

Reddit kullanıcısı ve Fortnite oyuncusu ‘zMuska’ tarafından hazırlanan grafiğe nazaran oyuna yeni başladıysanız 350. seviyeye ulaşmak için yekunda 29,5 milyon deneyim puanı elde etmeniz gerekiyor. Yani 350. seviyeye ulaşmak uğruna hayatınızı resmen Fortnite’a adamanız gerek lakin bunun tek yolu bu değil.

zMuska’nın hesaplamalarına nazaran oyundaki her bir vazifesi muvaffakiyetle tamamlarsanız 13,6 milyon deneyim puanına ulaşıyorsunuz. Bunu yaptığınızda 350. seviyeye ulaşmak için hâlâ toplamanız gereken 15,9 milyon deneyim puanı kalıyor. Oyundaki vazifeleri de tamamladığınıza nazaran oyunda bu deneyim puanını elde etmek için tek seçeneğiniz oyunu oynamak oluyor.

En kısa yoldan 350. seviyeye ulaşmak:

Evet en kısa yoldan gereken deneyim puanını nasıl toplayabilirsiniz? zMuska’nın hesaplamalarına nazaran sırf sıradan bir biçimde oyun oynarsanız, yaklaşık 15.302 oyunda ya da 2.032 saatte gereken deneyimi kazanabilirsiniz. Yani 350. seviyeye 1 hafta içinde ulaşmak istiyorsanız oyunu günde 19 saat boyunca oynamanız gerekiyor.

En kısa yoldan bu deneyim puanını elde etmek istiyorsanız, Team Rumble oyun modunu oynamalısınız. Oyuncunun hesaplamalarına nazaran bu oyun modunda 1.060 oyun oynarsanız gerekli deneyim puanını elde edebilirsiniz. Yani oyunu yekunda 406 saat oynayarak 350. seviyeye ulaşabilirsiniz.

Natürel bu hesaplamalar konusunda birkaç ikazımız da bulunuyor. zMuska’ya nazaran hesaplamalar gelgelelim oyunu bir serinin 105 günü boyunca oynarsanız ve her oyununuz düzgün geçerse gerçek çıkıyor. Başkaca oynanış mühletine lobide bekleme üzere vadeler eklenmemiş durumda.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.