Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Forza Street’e 5 Yeni McLaren Araba Geldi

0 11

Microsoft'un ikonik yarış serisi Forza'nın mobil oyunu Forza Street, geçtiğimiz ay tüm mobil platformlara gelmişti. Tanınan mobil yarış oyununu iOS, Android ve Windows 10 cihazlarda 32.0.7 sürümüne getiren yeni güncelleme yayınlandı.

Yeni sürüm, araba çeşitliliğini artırmanın yanı sıra arayüzde kullanıcıların oyun içi deneyimini güçlendiren yenilikler sunuyor. Forza Street'in yeni güncellemesi, düzgünleştirilmiş filtreleme ve arama seçeneklerine ek olarak birkaç yeni McLaren aracı oyuna ekledi.

Yeni Forza Street güncellemesi, McLaren odaklı bir güncelleme olarak önümüze çıktı

Forza Street'e gelen 32.0.7 güncellemesi, yeni McLaren içeriğiyle oyuna 5 yeni araç getirdi. Oyuncular artık 2016 McLaren P1 GTR, 2016 McLaren 570S Coupe, 1993 McLaren F1, 2018 McLaren 720S Coupe ve 2018 McLaren Senna'yı koleksiyonlarına ekleyebilecek.

Yeni araçlarla birlikte oyuncular, artık rakiplerini yenmek için gereksinim duydukları arabası gelişmiş filtreleme seçeneği sayesinde daha rahat bulabilecek. Ayrıyeten koleksiyonlara eklenen yeni karo çevirme işleviyle araçlarının durumunu süratlice denetim edebilecek.

Forza Street, Xbox 360, Xbox One ve Windows 10'daki tanınan Forza oyunlarını temel alan bağımsız bir mobil oyun. Mobil yarış oyunu kolaylaştırılmış denetimler ve daha kısa yarışlar sunuyor. Başkaca Xbox Muvaffakiyetleri için Xbox Live'a, bulut kayıtlarına, arkadaş ilişkilerine bağlanarak çapraz oyuna imkan sağlıyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.