Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Fotoğraflardan Art Planı Kaldıran Tatbik: PhotoRoom

0 22

Fotoğraflarda art planı kaldırarak istediğimiz nesneleri ön plana çıkarmak çekişmeli bir iş. Velev bu süreç, detaylar arttıkça photoshop bilirkişilerinin bile vaktini büyük ölçüde alabilen, şiddetli bir sürece dönüşebiliyor. Profesyonel programlarla devir ve uğraş gerektiren teknikler ne yazık ki günlük kullanıcılara hitap etmiyor.

Fotoğraflardan art planı kaldırmak, yeni bir mobil tatbik sayesinde çok daha kolay hale geliyor. PhotoRoom isimli fotoğrafçılık pratiği, nispeten pratik ve kolay bir tasarruf sunuyor. iOS için yayınlanan tatbik binlerce kullanıcıdan 5 yıldız almayı başardı. Pratiğin Android versiyonu ise şimdi yayınlanmadı.

PhotoRoom, seçtiğiniz bir fotoğraftaki art planı kısa müddette kaldırarak öbür bir art plan ekleyebilmenizi sağlıyor. Başkaca art planı değiştirdikten sonra elde ettiğiniz fotoğraf üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Düzenlemeyi bitirdiğinizde, fotoğrafı kaydedip gayrı bir pratikte da açabiliyorsunuz.

PhotoRoom kurucu ortağı ve CEO'su Matthieu Rouif, “Vizyonum GoPro'da çalıştığım devirlerden geliyor. Art planı manzaralardan çıkarmak zorunda kalıyordum ve dizayncı ofis dışındayken, elle yapmak için çok vakit harcıyordum.” diyor. Rouif, tatbiklerinin gerisindeki ilham kaynağının art planları kaldırırken yaşadığı zorluklar olduğunu belirtiyor.

Şubat ayında iOS için yayınlanan uygulama şu anda aylık 300.000 faal kullanıcıya sahip. Ayrıca düzenli olarak kullanıyorsanız, fotoğraflardaki filigranı kaldırmak için ayda 9,49 dolar yahut yılda 46,99 dolar karşılığında tatbike abone olabiliyorsunuz.

Fotoğraf düzenlemede açık ara başkan olan Photoshop, onlarca yıldır hayatımızda ancak profesyonel olarak kullanmak istiyorsanız öğrenmeniz gereken çok şey var. Ancak PhotoRoom, art planı kaldırmak için gereksiniminiz olan süreçleri kısa müddette birkaç dokunuşla halledebiliyor. Uygulamayı indirmek için App Store sahifesine buradan ulaşabilirsiniz.

PhotoRoom tatbikinin tasarrufunu gösteren medya:

()

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.