Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Galatasaray’ın Yıldız Futbolcuları Baş Topu 2’ye Geliyor

0 25

Devletimizin ve yerkürenin en tanınan mobil spor oyunlarından Baş Topu 2, yapılan dev mutabakatla Galatasaraylı futbolcuları “transfer etti”. Sarı kırmızılı kulübün taraftarları, artık Baş Topu 2 içerisinde bağlı oldukları renklerle uğraş edebilecekler. Velev yalnızca renkler değil, resmi logolu oyun içi detaylar da zıtlarına çıkacak. Velhasıl Baş Topu 2 oynayan bir Galatarasaylı için pek çok detay değişmiş olacak. 

Galatasaray taraftarlarına kişisel olarak planlanan oyun içi geliştirmeler sayesinde kulübün futbolcularını karakter olarak almak mümkün olacak. Başkaca laf konusu karakterlere Galatasaray formasından izler taşıyan geliştirmeler yapılabilecek.

Galatasaray taraftarlarını Baş Topu 2’de neler bekliyor?

  • Galatasaray’ın 5 yıldız futbolcusu ile savaş etmek mümkün olacak. 
  • Galatasaray’a kişisel bir kupa bulunacak, oyun içinde şahsi futbol topu ve hususî emojiler kullanılabilecek.
  • Resmi Galatasaray logosu oyun içinde ve maç esnasında tribün pankartlarında taraf alacak. 
  • Galatasaraylı oyuncuların eşleşme ekranında bir aslan silüeti bulunacak. 

Elbette bu geliştirme nedeniyle gayrı kulüp taraftarlarının oyuna ara vermesine gerek yok. Galatasaray geliştirmesi, yalnızca isteyen taraftarların ulaşabileceği bir içeriğe sahip. Lakin Galatasaraylı iseniz artık oyun içerisinde renklerine bağlı olduğunuz kulübe dair çok sayıda heyecan verici detay görebilirsiniz.

Yıldız Galatasaray futbolcularıyla Baş Topu 2’de uğraş etmek ve diğer detayları keşfetmek için oyunu aşağıdan indirebilirsiniz:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.