Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Galaxy Note20’nin 5 Ağustos’ta Tanıtılacağı Tez Edildi

0 8

Samsung ile ilgili malumatları ortaya çıkarmasıyla bilinen kaynaklardan bir tanesi olan Ice Universe, yaptığı bir paylaşımda şirketin 5 Ağustos’ta ya da buna yakın bir tarihte bir aktiflik düzenlemeyi planladığını aktardı. Ice Universe tarafından ortaya çıkarılan bu malumat doğruysa S-Pen kullanılabilen Samsung cihazlarını beklenenden erken göreceğiz demektir.

Çin’in içtimaî medya platformu Weibo’da ortaya atılan bir teze nazaran Samsung, Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’nın yanı sıra katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip’in 5G sürümünü çıkaracak. Bunların yanı sıra Samsung’un Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tabletlerini ve Galaxy Watch 2’yi de çıkaracağı tez edildi ki bu argümanlar doğruysa yıllar sonra Samsung’un en güçlü aktifliğini göreceğiz demektir.

Galaxy Unpacked aktifliği ağustos ayında

Samsung’un da anavatanı olan Güney Kore’de yayın yapan bir site olan Dong’da nokta alan bir haberde, bir kaynağın Samsung içerisinden malumat aldığı argüman edildi. Sitenin haberini dayandırdığı kaynağın tezleri ise şöyle;

“Şirket içerisinde tartışmalar yaşanıyor ama plan, Galaxy Unpacked aktifliğinin 5 Ağustos’ta düzenlenmesi planı en makulü olarak belirlendi. COVID-19’un yayılmaya devam etmesi ve ABD’deki ırkçılık karşı protestoların sürmesi sebebiyle bu yılki aktifliğin dijital ortamda yapılması mümkün.”

Bu savın mekan aldığı haber sitesinin kökeni 1920’ye kadar dayanıyor. Ayrıyeten 2013 yılında Samsung Journalism Breaking New mükafatı de kazanan bir kurum. Münasebetiyle bu savların çabucak yabana atılmaması gerektiğini söz edebiliriz. Daha önceli eylül ayında tanıtılan Galaxy Note serisi, geçtiğimi iki senede ağustos aylarında tanıtılmıştı. Natürel salgın hastalık sebebiyle bu biçim şeyleri iddia etmenin epey güç olduğunu söylemek gerekiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.