Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Galaxy Watch 3 ve Yeni Nesil Galaxy Buds ile İlgili Kimi Haberler Ortaya Çıktı

0 12

Galaxy Wearable tatbikinde ortaya çıkan imgeler, Samsung’un yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’ın dizaynını kullanıcılara gösterdi. Ortaya çıkan görsellere nazaran, yeni nesil Galaxy Buds’ın tasarımı fasulyeyi andırıyor.

Kablosuz kulaklar, mahsusen Apple ve Samsung üzere akıllı telefon üreticileri için hayli revaçta olan aksesuarlar. Bu iki şirket tarafından çıkarılan kablosuz kulaklıkların her biri kendine has dizaynlara sahip. Görünüşe nazaran Samsung’un yeni nesil Galaxy Buds kablosuz kulaklıklarında da bu trend devam edecek.

Yeni nesil Galaxy Watch ve Galaxy Buds

Ortaya çıkan yeni dizaynlar, daha evvel WinFuture tarafından hazırlanan render imgeleriyle de uyuşuyor. Akıllı telefon yerküresinin emniyetli kaynaklarından bir tanesi olan Roland Quandt’a nazaran yukarda gördüğünüz render manzaraları, gerçek 3B tasarım olgularına dayanıyor ve tam tasarımı temsil ediyor. Velev Quandt’a nazaran bu kulaklıkların kod ismi da “Bean” yani fasulye.

XDA Developer tarafından Galaxy Wearable’da keşfedilen evrakın ahir ise “buds_live” ibaresi bulunuyordu. Münasebetiyle Samsung’un yeni nesil kablosuz kulaklığına Galaxy Live ismini verecek olması hayli beklenen diyebiliriz. Başkaca Samsung, Galaxy BudsX için de marka müracaatında bulunmuştu, binaenaleyh bunun da ihtimaller arasında bulunduğunu söyleyebiliriz. Yeni nesil kulaklığın canlı gürültü engelleme özelliğine sahip olacağı da tez ediliyor.

Galaxy Wearable tatbikinden ortaya çıkarılan bir öteki şey ise Galaxy Watch 3 yazılı siyah beyaz görsellerdi. Yani bu, Samsung’un yeni akıllı saatinin daha evvel tez edildiği üzere Galaxy Watch 2 değil Galaxy Watch 3 olarak isimlendirileceği manasına geliyor. Natürel Galaxy Watch Active 2’nin de olduğunu düşünürsek Watch 3 halinde isimlendirmek daha mantıklı diyebiliriz. Galaxy Watch 3’ün ortaya çıkan kimi özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.