Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Gears of War 3’ün PS3’teki Oynanış Medyası Ortaya Çıktı

0 20

Bugün yayınlanan 8 saatlik kapsamlı görüntü, temel olarak Xbox donanımına hususî çıkan oyunun Sony’nin PlayStation 3'ü aracılığıyla da oynanabileceğini ortaya koyuyor. Gears of War 3'ün PS3’te görüldüğü videonun tarihi 19 Mayıs 2011’e dayanıyor. Bu tarih, muhtemelen yazılım devi Microsoft’un yayın haklarını almasından öncesine işaret ediyor.   

Doğal ki oyun, o devir tam olarak bitmediğinden yeterli performans sergilemiyor. Xbox 360, Xbox One ve Xbox One X ile karşılaştırıldığında oyun son nokta tutarsız ve kusurlu olmasının yanında ekranda çok çokça takılma problemiyle önümüze çıkıyor.  

İşte Gears of War 3'ün PlayStation 3'te önümüze çıktığı görüntü:

2 spesifik durum dışında aslında her şey olması gerektiği üzere diyebiliriz. YouTuber Proto, bunlardan birinin kaçınılmaz bir RSX derdinden kaynaklı olduğunu söz ediyor. Olağanda bu sorunun belirli bir kontrol noktasının geçilmesiyle çözülebileceğini belirten YouTuber, bu noktanınsa bozuk olduğunu söz ediyor. Sonuç olarak bu durum oyunu oynanamayacak hâle getiriyor. 

Sair bir sorunsa final kısmında bulunan karakterin komutları alma esnasında takılması diyebiliriz. Durum bu türlü olunca bu seviyeyi bitirmeniz imkânsız hâle geliyor. Bu, Gears of War serisinin Xbox markasıyla koordinasyonlu olmasının ne kadar gerçek olduğunu gösteren bir tablo ortaya koyuyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.