Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Gran Turismo 7’nin Nefes Kesen Oyun İçi Manzaraları

0 12

Yarış oyunlarının atası olarak nitelendirilen Gran Turismo’nun yedinci halkası, düz gerçekleştirilen Sony PlayStation 5 lansmanında tanıtıldı. Yedi yıllık bir bekleyişin akabinde gelen oyun, neredeyse gerçek yerküreden farksız bir yarış simülasyonu deneyimi sunmayı vadediyor.

PlayStation 5 için geliştirilen Gran Turismo 7, 2017 yılında piyasaya sürülen Gran Turismo Sport’u temel alıyor üzere görünüyor. Bununla birlikte, oyunda 'Campaign Mode' isminde tek kişilik yeni bir mod bulunuyor. Büyük heyecan yaratan oyun moduna dair malumatlar şu an için çok sonlu, lakin detayların önümüzdeki günlerde açığa çıkacağını varsayım ediyoruz.

Gran Turismo 7, mucize gerçekçi grafikleri ile benzersiz bir yarış deneyimi vadediyor

Bildiğiniz üzere PlayStation 5, bekleme ekranlarını saliseler ile ölçtürecek bir katı hal sürücüsüne yani SSD’ye hane sahipliği yapıyor. Gayri oyunlar üzere Gran Turismo 7’de bu donanımdan sonuna kadar yararlanacak. Bugün, direkt bir PS5 konsolundan elde edilen ekran imajları, oyunun nefes kesici bir deneyim sunacağını gösteriyor.

Köklerine geri dönen Gran Turismo 7, harikulâde gerçekçi imgeleri ile dikkat çekiyor. Paylaşılan görüntülerde renklendirme, parlaklık, hava koşulları, gölgeler ve yansımalar nitekim dehşetli görünüyor. 

Oyunda 'Campaign Mode' isminde tek kişilik yeni bir mod bulunuyor

Sony ve Polyphony Digital tarafından dün yayınlanan görüntüde, oyun içinden birtakım anlara şahit olmuştuk. Bugün yayınlanan oyun içi imgeler ise Gran Turismo 7’ye dair beklentileri bir oldukça yükseltecektir. 

2013 yılında PS3 için piyasaya sürülen Gran Turismo 6'un direkt devamı olan Gran Turismo 7, şimdi resmi bir çıkış tarihine sahip değil, fakat oyuna ait daha ziyade haber açığa çıktığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gran Turismo 7'nin oyun içi manzaralarına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Gran Turismo 7'nin PlayStation 5'teki oyun içi manzaraları

Gran Turismo 7 fragmanı

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.