Makalecin - Güncel Blog Yazıları

GTA 5 Online, Fiyatsız Silahlar ve Bonus Armağanlar Veriyor

0 8

GTA 5'in Epic Games Store'da fiyatsız olması, mağaza sahifesini çökertecek kadar geniş yankı buldu. Dev kampanyanın acilen akabinde Rockstar, yıllara meydana okuyan oyunu GTA 5'in çevrimiçi modu olan GTA Online için ücretsiz silahlar ve bonus mükafatlar içeren yeni haftalık güncelleme yayınladı.

Rockstar, GTA Online'da Gunrunning Sell Hizmetleri ve Bunker Serisine bağlı vazifelerde tüm armağanları ikiye katlayarak yeni oyunculara süratli bir başlangıç yapmaları için yardımcı oluyor. Oyuncular, hafta boyunca GTA Online'da ücretsiz tabancalar alabilecek ve bonus armağanlarla ekstra GTA $ ve RP kazanabilecek.

Yeni GTA Online güncellemesi, oyunu yeni edinen oyuncuların yükselme suratını artırmayı amaçlıyor

GTA Online'da yeni bir tabanca isteyenler yahut silaha muhtaçlık duyan yeni oyuncular Ammu-Nation'dan fiyatsız tabancalar alabiliyor. Sidearm Week aktifliği kapsamında tüm tabancalar mağazada fiyatsız olarak sunuluyor. Şayet bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız 21 Mayıs'a kadar Ammu-Nation'a giderek fiyatsız silahlarınızı alabilirsiniz.

Bunker Serisi hizmetleri şu anda tamamladıkları takdirde bonus mükafatlar veriyor. Oyuncular, Los Santos'un derin ve karanlık yeraltı yerküresine girerek iki kat daha fazla GTA $ ve RP alma bahtı yakalayabiliyorlar. Başkaca Research Speed ve Gunrunning Sell aktiflikleri de iki kat armağan sunuyor. Yasa dışı silah kaçakçılığıyla da büyük bonuslar kazanabilirsiniz.

Lucky Wheel büyük armağanı de yeni güncellemeyle birlikte bir defa daha değiştirildi. Diamond Casino & Resort'ta bahtınızı deneyerek Urban Racer kaplaması ile kişiselleştirilmiş Grotti Itali GTO'yu garajınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıyeten çarkı her gün ücretsiz döndürerek oyun içi para armağanları de elde edebilirsiniz.

Şayet kendinize yeni bir otomobil bakmak isterseniz Progen Emerus, HVY Nightshark, Överflöd Entity XXR ve Karin Sultan RS'te de %40'a varan indirimler var. Los Santos'taki sığınaklarda da (Bunkers) %40 indirim sunuluyor. Başkaca Bunker yükseltmeleri ve eklentileri de %30 indirimli. Twitch Prime üyeleri, Tula uçağında %80 indirim ve Grotti Furia'da %60 indirimin yanı sıra oyun içi eşyalarda bonus indirimlerinin tadını çıkarabilecekler.

Bu ay boyunca GTA Online ve Red Dead Online'da yapılan tüm çevrimiçi satın alma süreçlerinin gelirleri Rockstar ve Take-Two aracılığıyla koronavirüse karşı uğraş veren sağlık kurumlarına bağışlanacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.