Makalecin - Güncel Blog Yazıları

GTA Online Oyuncuları Hangi Bonuslardan Yararlanabilir?

0 16

Epic Games’in geçen hafta hudutlu müddetliğine fiyatsız alınabilir yaptığı GTA 5, yalnızca 1 hafta içerisinde pek çok yeni oyuncu edindi. Bu yeni oyuncular da GTA Online sunucularında bulunmaya başladılar. 

Oyuncular artık oyuna girdiğine nazaran, tüm odak yine GTA Online olabilir. Online oyuncular, para kazanmak için çeşitli yollar denerler. Vazife yaparak ve kimi kampanyaları kollayarak oyun içi para kazanabilirsiniz. GTA Online oynuyor, gelgelelim zayıf paradan ötürü şikayet ediyorsanız, bu hafta yekunda 1,7 milyon dolara kadar bonus kazanabileceğinizi hatırlatalım. 

Birinci olarak Mayıs ayında giriş yapmayan oyuncular, oyuna yeni giriş yaptıklarında otomatik olarak 500.000 dolar kazanacaklar. Epic Games’ten oyunu aldıysanız ve şimdi oyunu oynamadıysanız, Mayıs bitmeden bu parayı almak için oyuna girmeniz ehliyetli. Ayrıyeten Twitch Prime hesabınızı Rockstar Social Club hesabıyla bağlayan oyunculara 200.000 dolarlık ek ödeme yapılacak. Bu paralar çabucak hesabınıza yatmayabilir, yoğunluktan ötürü genelde birkaç gün sürebiliyor bu süreç.

1 milyon dolar günlük maksatlardan

Paranın geçmişe kalan kısmı ise Daily Objectives (Günlük Hedefler) üzerinden geliyor. 27 Mayıs’a kadar 10 tane günlük amacı tamamlarsanız, 1 milyon doları cebe atabilirsiniz. Bu sayede oyuna yeni başlarken cebinizde şık şeylere harcanabilecek bir ölçü para olacaktır. 

Araçlar da indirime girdi

GTA Online’da pek çok şeyin sahibi olabilirsiniz, lakin bunlar genelde pahalı olur. Rockstar Games, bu hafta için kimi araçlarında indirime gitti. Yüzde 40’tan yüzde 80’e varan indirimlerle birtakım çeşitli araçlara sizler de sahip olabilir, elinizdeki parayı avantajlı bir halde kullanabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.