Makalecin - Güncel Blog Yazıları

GTA V 2021’de PlayStation 5’e Geliyor

0 9

Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5’in yeni lansmanı uzun vadedir bekleniyordu. Lansman beklentiye kıymet bir açılışla başladı. Seyircilerin önüne birinci olarak Grand Theft Auto V oyunu çıktı.

Şu ana kadar 130 milyondan çokça satan oyun, Los Santos’ta vakit geçirmeyi seven oyuncuların gözbebeği haline gelmişti. Oyunun 2021 yılının 2. yarısında oyuncuların önüne çıkacak.

Yeni konsola yenilenmiş GTA

GTA V, yeni konsolda pek çok yeni mahsusen birlikte gelecek. Konsolun gelişmiş özelliklerinden faydalanacak olan GTA V, her zamankinden daha gelişmiş ve daha uygun reaksiyon verecek bir yapıya sahip olacak. 

GTA Online’ın yerküre üzerinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu biliniyor. Bu versiyon PlayStation 5’te de var olmaya devam edecek. Ayrıyeten oyunun PlayStation 5’e şahsi versiyonu birinci 3 ay boyunca fiyatsız olarak verilecek.

Grand Theft Auto V’i PlayStation 4’te oynayan tüm PlayStation Plus üyeleri, bugünden itibaren oyun çıkana kadar her ay fiyatsız 1 milyon dolar oyun içi para ile ödüllendirilecek. Bu meblağ her ay oyuncuların oyuna girişinden sonraki 72 saat içerisinde Maze Bank hesaplarına yatırılacak. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.