Makalecin - Güncel Blog Yazıları

GTA V’in Yeni Gerçekçi Grafik Modunun Fragmanı Yayınlandı

0 23

Rockstar Games’in elinden çıkarak piyasaya sürüldüğünden beri ağır bir ilgiyle oynanan Grand Theft Auto V, bilhassa son günlerde sıkça andığımız bir isim oldu. GTA serisinin beşinci oyunu GTA V, bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün Epic Games Store üzerinde fiyatsız olarak dağıtılmaya başladı.

Epic Games’in sunucularının çökmesine bile neden olan GTA V, son iki gündür birinci devirlerinde gördüğü kadar ilgi görmeye başladı. Oyun, bir anda milyonlarca yeni oyuncuya kavuştu. GTA V’i fiyatsız elde ederek oynamaya başlayan oyuncularsa şimdiden oyun deneyimini artıracak modlar aramaya başladı.

Moddan fragman paylaşıldı:

Mod desteği sayesinde daha da uzun ömürlü bir oyun haline dönüşen GTA V, bugüne dek birçok modla önümüze çıktı. Lakin bugün gördüğümüz mod, oyunun grafiklerini neredeyse gerçeğe dönüştürüyor. GTA V’e yakın hengamda gelecek NaturalVision Evolved modu, bugün birinci fragmanına kavuştu.

Hayli şirin manzaralarla bir sinema izliyormuş hissi veren fragmanda yeni modla birlikte gelecek grafiklerin bir kısmını da görmüş olduk. Modla birlikte oyuna gerçekçi yansımalar, hava durumları, dokular ve daha ziyadesi eklenmiş olacak. NaturalVision Evolved modu, şu anda erken erişim aşamasında oynanabilir durumda.

GTA V oyuncuları modu şu anda indirebilseler de modu indirmek maatteessüf fiyatsız değil. Üç kişilik bir ekip tarafından geliştirilen grafik modu, şu anlık mod geliştiricilerine Patreon üzerinden destek veren şahıslar tarafından indirilebiliyor. Modu indirmek için geliştiricilere Patreon üzerinden 10 dolarlık destek vermeniz gerekmekte.

Lakin GTA V’i oynarken çok daha düzgün grafiklere fiyatsız olarak sahip olmak istiyorsanız, tıpkı ekip tarafından daha evvel geliştirilen NaturalVision moduna bakabilirsiniz. Ekibin daha evvel ürettiği mod, bugüne kadar 1,5 milyon kişi tarafından indirildi. Moda bu temastan ulaşabilirsiniz.

NaturalVision Evolved fragmanı:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.