Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Halo 3’ün PC Platformundaki Test Tarihi Görünür Oldu

0 18

Halo severler, uzun müddettir oyunun bilgisayara gelmesini bekliyor. Şimdiye kadar konsol oyuncularının keyifle oynadığı oyunu bilgisayarlarda görmemize çok az bir devir kaldı. Halo 3 Master Chief Collection yakında bilgisayarlara gelecek.

343 İndustries ekibinin gerçekleştirdiği duyuruya nazaran oyun, haziran ayının birinci yarısında bilgisayarlarda olacak. Yani oyun, Halo 2’den kabaca 1 ay sonra gelmiş olacak. Katılmak için ise fiyatsız olan Halo Insider programına kayıt yaptırmak gerekiyor.

Halo üçlemesi tamamlanıyor

Yeni oyun hikayenin tamamına erdirilmesi açısından kıymetli rol oynayacak. Halo 3 Master Chief Collection ile birlikte ana Covenant hikayesi başından sonuna kadar bilgisayarda oynanabilir olacak. Oyunun hikayesini tamamlamak için Xbox’a gerek kalmayacak.

Böylelikle 343 Industries’in Xbox 360’ın önde gelen oyunlarından olan serisinin bilgisayara nasıl aktarıldığını da görmüş olacağız. Pek çok oyuncu, oyunun birinci versiyonu hatırlamak için ziyadesiyle genç. Bu da onlara yeni bir oyun deneyimi sunacak. 

Ekipten gelen açıklamaya nazaran Ring 1’deki dövüşlerin birinci aşamaları şimdiden hazır. Gelecek hafta içerisinde ise bu dövüşleri partnerlerine açacaklar. Amaçları ise Haziran ayının birinci yarısında Halo 3’ü kullanıcılara açmak. 

343 Industries çalışmalarına devam ediyor

Oyunun geliştiricisi olan ekip, oyuncuların Halo 2’de karşılaştığı kimi sıkıntıları çözmek için bir yama yayınladı. Halo 3 de daha stabil hale getirildi. Valhalla yerinde yaşanan çakılma sorunu da düzeltildi. Başkaca oyunlarda bulunan birtakım yanlışlar da giderilmiş oldu. 

Halo 3 Master Chief Collection için kullanıcıların Halo Insider profillerini güncellemeleri gerekiyor. Şimdi kayıt olmadıysanız bu ilişkiyi kullanarak program hakkında haber edinebilirsiniz. Envaiçeşit iblise karşı uğraşın keyfini çıkarmak istiyorsanız programa bir göz atmanızda yarar var.

Halo serisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu satın almayı düşünüyor musunuz? Tahlillerinizi bekliyoruz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.