Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Hayran Prodüksiyonu Fallout 4: New Vegas’ın Yeni Oynanış Medyası

0 18

Bethesda'nın kıyamet sonrası aksiyon RPG oyunu Fallout: New Vegas yenilenerek geri dönüyor. Mod yapımcıları tarafından geliştirilen ve Fallout: New Vegas'ın remake versiyonu olarak Fallout 4'ün oyun motoruyla tasarlanan yeni girişim, Fallout 4: New Vegas adıyla yayınlanacak.

Fallout 4: New Vegas, Obsidian Entertainment'ın Fallout 4'te kullandığı Creation Engine ile Fallout: New Vegas’ı tekrar yaratmayı amaçlıyor. Bu mod özgün Fallout: New Vegas'taki tüm hizmetleri, hikayeyi ve içerikleri barındırıyor. Başkaca yeni ve geliştirilmiş motor sayesinde oyunculara ek oynanış sistemleri de sunulacak.

Fallout: New Vegas, Fallout 4'ün oyun motoruyla yenileniyor

Girişimin gerisindeki geliştiriciler, Fallout 4: New Vegas'ın yeni oynanış videosunu yayınladı. Videoda nükleer savaş sonrası yerküreyi keşfeden ana kahramanın, oyunda yan alan Oliver Swanick karakteriyle konuştuğu bir sahne gösteriliyor. Ayrıyeten oyun içi imgelerde diyalog menüsü ve yenilenen animasyonlar da dikkat çekiyor.

Fallout 4: New Vegas'ın ne hengam çıkacağı konusunda rastgele bir açıklama yapılmadı. Tekrar de oyunu geliştiren ekip girişim üzerinde tutkulu bir formda çalışıyor ve Bethesda'dan telif konusunda rastgele bir ihtarname almamışlar. Yani geliştiriciler, Fallout serisinin yayıncısı Bethesda tarafından rastgele bir yasal yaptırıma maruz kalmayacak. En azından şimdilik o denli görünüyor.

Oynanış medyasından görebildiğimiz kadarıyla, remake versiyonu, orjinal Fallout New Vegas'tan daha âlâ grafiklerle önümüze çıkacak. Yeniden de Fallout 4: New Vegas'tan günümüzün AAA oyunlarıyla yarışma edebilecek kalitede grafikler beklemeyin. Sonuçta bu, hayran prodüksiyonu bir oyun ve 2015 yılında piyasaya sürülen Fallout 4'ün motoruyla geliştiriliyor. Fallout 4: New Vegas hakkında detaylı habere buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

Fallout 4 New Vegas'ın yeni oynanış medyası:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.