Makalecin - Güncel Blog Yazıları

HBO Max, Android, iOS ve Gayri Platformlarda Yayınlandı

0 14

Netflix’in başını çektiği streaming yayın pazarındaki yarışma her geçen yıl daha da kızışırken, bugün itibarıyla yarışmaya yeni bir oyuncu daha katıldı. WarnerMedia çatısı altında faaliyet gösteren ABD’nin önde gelen televizyon kanallarından HBO, yeni online seri ve sinema izleme platformu HBO Max’i yayınladı.

Birinci ve en çok öne çıkan soru HBO Max'in, HBO Go ve HBO Now'dan farkının ne olduğu? Go, hareket halindeyken HBO aboneliğinize erişmenizi sağlıyor. Now ise HBO'yu kablosuz olarak kullanmanıza imkan tanıyor. Bugün itibarıyla macerasına başlayan Max ise tüm HBO servisini, yepyeni içerikleri, lisanslı sinemaları ve öbür TV kanallarına ilişkin serileri içeriyor.

HBO, lansman sırasında HBO Max'te “10.000 saatlik premium içerik” olduğunu söyledi. Kullanıcılar, tek bir hesapta ek himayeye sahip evlat hesapları da dahil en çokça beş izleyici profili oluşturabilecekler. Tatbik, iOS, Android, Android TV ve Chromecast dahil neredeyse her platform için yayınlanmış durumda. Kullanıcılar ayrıyeten YouTube TV üzerinden de HBO Max'e abone olabilecekler.

Yukarıda belirttiğimiz üzere, halihazırda HBO ve HBO Now abonesi olan kullanıcılar, Max'ten fiyatsız olarak faydalanabilecekler. Birebir biçimde AT&T hizmetlerine sahip şahıslar de platformu hiçbir fiyat ödemeden kullanabilecekler. HBO, vesair şahıslar için 7 günlük bir deneme sürümü olduğunu açıkladı. 

Bu vade zarfında servisten mutlu kalan kullanıcılar, aylık 14,99 dolar karşılığında platformun kütüphanesindeki tüm içeriklerden yararlanabilecekler. Özellikle film yelpazesi bir epey geniş olan HBO Max’in Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise şimdilik malûm değil. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.