Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Henry Cavill, Bir DLC ile Total War: Warhammer II’ye Geldi

0 16

Ünlü oyuncu Henry Cavill, Netflix'in The Witcher serisinde bir oyun karakteri olan Rivialı Geralt'ı canlandırmasının akabinde artık de bir oyunda karakter olarak nokta alıyor. Koronavirüs günlerini Total War: Warhammer II oynayarak ve Warhammer karakter modelleri boyayarak geçiren ünlü aktör, oyuna karakter olarak dahil oldu.

Total War: Warhammer II'nin geliştiricisi Creative Assembly, oyunun son ek paketi The Warden ve The Paunch'ta Ulu Elf Loremaster 'Cavill' adlı bir karaktere nokta verdi. Yeni genişlemede, Cavill olarak isimlendirilen Loremaster of Hoeth'un oynanabilir bir karakter olarak nokta aldığı görülüyor. Üstelik karakterin kendine has özellikleri de var.

Total War: Warhammer II'nin Cavill karakteri, Rivialı Geralt'a referanslar veriyor

Karakter ekranında Cavill'ın 'White Wolf' adlı özelliğe sahip olduğu görülüyor. Cavill, özellikle büyük düşmanlara karşı +15 bonus veriyor. White Wolf özelliğiyle ise The Witcher serisinin kahramanı Geralt'a referans veriliyor. Bu yeteneğin 2. özelliği ise “Potion of Toughness” olarak belirtiliyor. Witcher'ların savaştan evvel iksirleri içtikleri biliniyor.

Advocate (Savunucu) ismi verilen bir başka özellik de Cavill'a lokal kesimlerde +3 destek puanı veriyor. Advocate özelliği ise Henry Cavill'ın salgın sırasındaki desteğine övgü olarak bulunuyor.

Oyunun direktörü Richard Aldridge yaptığı açıklamada, “Henry Cavill'ın Total War: Warhammer oynamaktan ve boş vakitlerinde Warhammer modelleri boyamaktan keyif aldığını gördüğümde kendisini oyuna eklemenin sefalı olacağını düşündüm. The Warden & the Paunch, Henry Cavill'ı oyuna dahil etmek için uygun bir vakitti. Tarafınızda şahsî özelliklere sahip güçlü bir Hoeth Loremaster bulundurmaktan daha âlâ sair ne olabilir ki?” formunda konuştu.

Total War: Warhammer II'nin yeni DLC'si The Warden ve The Paunch yarın piyasaya sürülecek ve Steam'de %10 indirimli olarak ön siparişle satışa sunuldu. Yeni indirilebilir içeriğin Steam sahifesine buradan erişebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.