Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Her Bütçeye Münasip Oyuncu Sistemi: Bize Kişisel Teknoking 2

0 21

Devam eden koronavirüs salgını nedeniyle hepimiz hanelere kapanmış durumdayız. Meskenin içerisinde vakit geçirmek için yapılabilecek şeyler kısıtlı olunca pek çoğumuz, soluğu bilgisayar oyunları önünde alıyoruz. Biz de bu içeriğimizde, hanede sıkılan Webtekno takipçilerinin can sorununa birebir gelecek bir oyuncu sistemini inceleyeceğiz.

İtopya ile birlikte topladığımız bu oyuncu sisteminin, münhasıran fiyatıyla her bütçeye makul olan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz kelamı daha ziyade uzatmadan gelin bu bilgisayarın özelliklerine daha yakından göz atmaya başlayalım.

İtopya ve Webtekno iştirakinde toplanan Teknoking 2 neler sunuyor?

Şu anda İtopya üzerinde görülebilen Teknoking 2 oyuncu sistemi, gücünü AMD’nin fiyat/performans canavarlarından olan Ryzen 5 3500X işlemcisinden alıyor. Grafik ünitesi kısmında MSI Radeon R5700 8 GB ekran kartını tercih ettiğimiz oyuncu kasasında birebir hengamda 16 GB DDR4 bellek ve 480 GB SSD desteği de nokta alıyor.

Webtekno’nun tavsiyesi olan bu sistemi bütçenize nazaran dilediğiniz üzere kişiselleştirebileceğiniz üzere, tıpkı devirde bilgisayarın yanında birtakım eserlere de fiyatsız olarak sahip olma imkânına sahipsiniz. Bu noktada birinci 90 insana MSI Atlas Mystic ARGB ekran kartı tutacağı, birinci 5 kişiye ViewSonic 23,6” VX2458-MHD 144 Hz oyuncu monitörü ve bu birinci 5 bireyden sonraki 15 şahsa çeşitli oyuncu ekipmanları ikram edilecek.

Teknoking 2’yi nasıl satın alabilirsiniz?

Şu anda İtopya üzerinde 5.999,42 TL’ye satışa sunulan Teknoking 2 oyuncu sistemini satın almak için buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz. “Sadece kasa yetmez, monitöre de gereksinimim var” diyorsanız da buradaki temas üzerinden sistemi ViewSonic1 ms, 144 Hz monitörlü bir formda 7.199,76 TL’ye sipariş edebilirsiniz.

İtopya ve Webtekno iş birliğinde toplanan Teknoking 2 sistemi incelediğimiz metnimizin burada sonuna geliyoruz. Sistem hakkında daha ziyade haber sahibi olmak için yukarıdaki görüntüyü izleyebilir, bunun üzere daha çokça içeriğe ulaşmak içinse sitemizi ve YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.