Makalecin - Güncel Blog Yazıları

HITMAN III Hakkında Bilinenler ve Ekran Imajları

0 20

IO Interactive tarafından geliştirilen HITMAN III, 11 Haziran’da düzenlenen ve birçok yeni oyunun gösterildiği PlayStation 5 etkinliğinde birinci kere gösterilmişti. Şimdiyse IO Interactive, oyunun birinci resmi ekran imgelerini ve ayrıntılarını yayınladı. Suikastçı üçlemesinin son oyunu olacak olan HITMAN III, Ajan 47’nin hikâyesini de sonlandıracak.

Oyunun direktörü Mattias Engström, HITMAN III’ün üçlemedeki sair oyunlara kıyasla çok daha koyu bir tonda olacağını ve temel HITMAN deneyiminin üstünde birtakım sürpriz ögeleri içereceğini söylüyor. Açıklamalara nazaran HITMAN III, oyunculara yaptıkları her şeye reaksiyon veren bir yerkürede eşsiz bir özgürlük sunmayı planlıyor.

HITMAN III, üçlemenin tamamı için bir platform hizmeti görecek. Böylelikle oyuncular, evvelki HITMAN oyunlarında sahip oldukları yanları içe aktarabilecek ve üçlemedeki 20’den ziyade konumu tek bir mahalde oynayabilecekler.

HITMAN serisinin hikâyesi:

Birinci defa 2000 yılında HITMAN: Codename 47 ile önümüze çıkan HITMAN serisi, hiç elbet oyun yerküresinin en beğenilen oyun serilerinden biri. Her geçen gün gelişerek farklı oyunlarla önümüze çıkan seride, küçük yaşlardan beri duygusuz ve külliyen profesyonel bir suikastçı olması için yetiştirilen Ajan 47’nin hikâyesine odaklanıyoruz.

Bir klon olarak yerküreye getirilen Ajan 47, ‘47’ numaralı klon olduğu için bu isimle anılıyor. Şirket, 47’yi uzun müddet şiddetli hizmetlerde kullandıktan sonra bir kenara atmak istiyor. Bu andan sonra Ajan 47’nin yıllarca süren profesyonel hikâyesinin sona erişine ve zatî bir karakterin hikâyesinin doğuşuna tanıklık ediyoruz.

Geliştiriciliğini serinin gayrı oyunlarında olduğu üzere IO Interactive’in üstlendiği HITMAN III ile ilgili bilinenler şimdilik hudutlu. 2021’in ocak ayında piyasaya sürülmesi beklenen oyuna dair yeni malumatlar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.