Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Honor Magic Earbuds Türkiye’ye geliyor!

0 22

Honor, akıllı ömür stratejisi kapsamında tüm pazarlarda eser portföyünü genişletmeye devam ediyor. Honor’un birinci faal gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklığı olan Honor Magic Earbuds, 16 Haziran’da Türkiye’de tüketicilerle buluşacak.

Faal gürültü engelleme teknolojisi, dokunmatik denetimler ve yüksek ses kalitesini, Bluetooth 5.0 ilişkisi ile kablosuz formda sunan Honor Magic Earbuds, Türkiye’de inci beyazı ve açık mavi renk seçenekleriyle sunulacak

Kentin gürültüsüne son verin

Honor Magic Earbuds, barındırdığı iki farklı mikrofon sayesinde 32dB’e kadar muhit gürültüsünü engellemek için Hibrit Etkin Gürültü Engelleme teknolojisini kullanır. Bu sayede trafik, toplu taşıma, ofis, uçak üzere çok çokça istenmeyen sesin bulunduğu ortamlarda, dinlediğinize odaklanmanızı sağlar. Bu biçimde en sevdiğiniz müziklerdeki en ince detayları kaçırmaz, telefon görüşmelerinde ise önünüzdekini net bir halde duyarsınız.

Rüzgârlı havada bile sesiniz tertemiz

İçerisinde bulunan üç mikrofon sayesinde Magic Earbuds’la yapacağınız görüşmelerde sesiniz karşı tarafa yüksek kalitede aktarılır. Ağır rüzgâr ya da art plan gürültüsü bulunan alanlarda bile, itinayla yerleştirilmiş üç mikrofon, sesinizin düzgün biçimde iletilmesine yardımcı olur. Böylelikle telefonla konuşmanın mümkün olmadığı ortamlarda bile Honor Magic Earbuds ile rahatça sohbetinize devam edebilirsiniz.

Uzun pil ömrü ve dahası

Etkin gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip kablosuz kulaklıklar için pil ömrü genellikle kısadır. Lakin Honor Magic Earbuds, ANC özelliği açık halde 3 saate kadar kesintisiz müzik dinleme, 2 saate kadar da kesintisiz konuşmaya yetecek kadar pil ömrü sunar. Ayrıyeten şarj kutusunun pil ömrüyle birlikte bu vade 13 saate kadar çıkar. Uzun pil ömrünün yanında akıllı dokunmatik denetimlere de sahip olan Magic Earbuds, EMUI 10 işletim sistemli telefonlarda da otomatik olarak süratlice kullanılabiliyor. Kutusunda üç farklı uzunlukta silikon uç ile sunulan Honor Magic Earbuds, her kulak haline ahenk sağlayabiliyor.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.