Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Honor Play 4 Pro’nun Kimi Özellikleri Ortaya Çıktı

0 19

Huawei’nin alt markası olan Honor, art geriye yeni telefonlarını duyurmaya devam ediyor. Çin’in çevre medya ağı olan Weibo’da bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntı, Honor’un yeni bir telefonla kullanıcıların önüne çıkmaya hazırlandığını gösteriyor. 

Honor, nisan ayında Play serisinin yeni telefonları olan Honor Play 4T ve Play 4T Pro’yu piyasaya sürmüştü. Lakin Weibo’dan DigitalChatStation, Honor’un Play serisine yakında Honor Play 4 Pro'yu da ekleyeceğini öne sürdü.

Honor Play 4 Pro, Kirin 820 5G yonga setine sahip olacak

Honor Play 4 Pro’nun fotoğraflarını da yayınlayan DigitalChatStation, telefonun 7nm Kirin 820 5G yonga setine sahip olacağını söyledi. Yayınlanan fotoğraflardan telefonun hem ön hem de ardında çift kamera olacağı görülüyor.

Honor Play 4 Pro’nun art kısmına mekan alan iki kameralı dizaynın ana kamerası 40MP çözünürlüğünde Sony IMX600Y olacak. Telefonun ana kamerası RYYB renk eşleşme özelliği sayesinde daha çokça ışık yakalayarak daha âlâ fotoğraf kalitesi sağlayabilir.

DigitalChatStation’ın yayınladığı haberlerde Play 4 Pro’nun batarya kapasitesi belirli olmamakla birlikte telefonun süratli şarj özelliği görünür oldu. Yayınlanan rapora nazaran Honor Play 4 Pro, 40W SuperCharge özelliğiyle birlikte gelecek. 

Honor Play 4 Pro’nun dikkat cazibeli konsept tasarımı

Çinli akıllı telefon üreticisi Honor’un Play serisine katacağı yeni telefonu olan Play 4 Pro’nun tasarımı da donanımı kadar dikkat cazip görünüyor. Honor’un yeni akıllı telefonu olacak Honor Play 4 Pro’nun gayrı teknik özellikleri aşikâr olmamasına karşın yeterli bir işlemciyle gelen telefonun güçlü özelliklere sahip olacağı bugünden söylenebilir. Cihazın lansman tarihi açıklanmasa da basın görsellerinin de sızdırılmasıyla tanıtım tarihinin yaklaştığı düşünülüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.