Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Honor V6, Yerkürenin Birinci 5G ve Wi-Fi 6 Destekli Tableti Olacak

0 28

Huawei'nin alt markası olan Honor, 18 Mayıs'ta gerçekleştireceği lansman etkinliğinde yeni tabletini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, Honor V6 isimli yeni tabletinin yerkürede bir birinci olarak en yeni temas teknolojilerini destekleyeceğini duyurdu.

Honor V6'nın Çinli şirketin tablet serisinde üst seviye bir cihazı olacağı ve son teknoloji ilişki özellikleri sunacağı açıklandı. Honor, paylaştığı yeni tanıtım görseli ile tabletin çift bant 5G'yi destekleyeceğini ve en son Wi-Fi 6 standartlarıyla birlikte geleceğini gösterdi.

Honor V6 için paylaşılan tanıtım görseli

Honor V6 tablet, 5G ve Wi-Fi 6 standartlarıyla birlikte hem hücresel hem de Wi-Fi irtibatlarında daha âlâ indirme ve ağ suratı sağlayacak. Cihazın başkaca Honor'un amiral gemisi cihazlarından biri olacağı ve yenilikçi özelliklerle önümüze çıkacağı konuşuluyor.

Birtakım söylentiler, Honor V6 tabletinin “Shadow Follow” (gölge takibi) özelliğine de sahip olacağını öne sürüyor. Bu özellik cihazın hareket ve hareket komutlarını izleyebileceği, başka bir deyişle  dokunmadan denetim edilebileceği mealine geliyor. Ama Shadow Follow'un cihazda bölge alacağı şimdi Honor tarafından resmi olarak doğrulanmadı.

Honor, yeni tabletiyle ilgili daha çokça ayrıntı sunmadı, fakat birçok Weibo kullanıcısı Honor V6'nın yakın devirde tanıtılan HiSilicon Kirin 820 işlemcisiyle geleceğini düşünüyor. Huawei'nin Kirin 810 işlemcisinin halefi olarak gelen Kirin 820, 5G destekli olarak önümüze çıkmıştı.

Neyseki Honor V6'nın teknik özellikleri ve fiyatına ait detaylı malumatları öğrenmek için ziyade beklemek zorunda kalmayacağız. Zira Honor, yeni tabletini 18 Mayıs'taki aktiflikte tanıtacak ve tıpkı aktiflikte tüketicilere farklı eserler de sunacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.