Makalecin - Güncel Blog Yazıları

HTC’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı U Ear Ortaya Çıktı

0 25

Akıllı telefon kolunun bir periyotlar parlayan yıldızı olan HTC, artık eski günlerinden bir epey uzak. Velev şirket, bir vadedir akıllı telefonlar üzerindeki çalışmalarını da seyreltmiş durumda. Bununla birlikte ortaya çıkan son malumatlar, HTC'nin giyilebilir teknolojik eserler üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor.

ABD Birleşik Muhabere Kurumu'nda nokta alan fotoğraflar sayesinde HTC'nin yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığını, bu kablosuz kulaklığın “U Ear” olarak isimlendirileceğini ve bu eserin nasıl görüneceği ortaya çıkmış durumda.

HTC'nin yeni kablosuz kulaklıkları böyle görünecek

HTC'nin üzerinde çalıştığı “U Ear” hakkında bilinen çok az şey var. Ortaya çıkan manzaralar, bu kablosuz kulaklığın parlak bir siyah renkte olacağını ve görünüş itibarıyla da Apple'ın AirPods'larına benzeyeceğini ortaya koyuyor. Ayrıyeten ABD'nin Birleşik Muhabere Kurumu (FCC) tarafından fotoğraflanan kulaklıklar, USB Type-C teması ile şarj edilecek.

HTC, geçtiğimiz dönemlerde USonic olarak isimlendirilen kablolu bir kulaklık modeliyle tüketicilerin önüne çıkmıştı. Bu kulaklıklarda da USB Type-C girişi kullanan HTC, böylece gürültü engelleme ve en kaliteli sesi sunabilmek için düzgün bir kalibrasyon sağlamıştı. HTC'nin U Ear isimli kulaklıklarının da USonic'e benzer üstün özelliklere sahip olması mümkün.

HTC'nin yaklaşmakta olan yeni kablosuz kulaklıkları ile ilgili keşfedilecek onlarca şey var. Bu kablosuz kulaklıkların sunacağı tasarruf müddeti ve fiyatının ne olduğu şu an için en çok merak edilen detaylar olarak önümüzde duruyor. Eserin duyuru tarihi yaklaştıkça yeni HTC U Ear hakkında daha çokça haber ortaya çıkacaktır.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.