Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Huawei FreeGo Duyuruldu: İşte Özellikleri

0 14

Çinli teknoloji devi Huawei, Çin'de düzenlemekte olduğu bir aktiflikle yeni eserlerini duyuruyor. Şirket aktiflik kapsamında artık, yeni bir kablosuz hoparlör olan “FreeGo“yu tüketicilerle buluşturdu. Huawei'nin yeni kablosuz hoparlörü hem tasarımı hem de performansı ile tüketicileri etkilemeyi başaracak üzere görünüyor.

Huawei tarafından yapılan açıklamalara göre FreeGo, ziyadesiyle kompakt bir yapıya sahip. Şirket, yaptığı açıklamalarda yeni kablosuz hoparlörünün gövdesinin yalnızca 12 santimetre çapında olduğunu söylüyor. Dolayısı ile eser, kompakt dizaynları sevenler için biçilmiş kaftan.

Önünüzde Huawei FreeGo

Kablosuz hoparlörün ses kalitesini yüksek tutmak isteyen Huawei, kullandığı alüminyum alaşımlı gereçle bilhassa de bass kalitesinin daha düzgün hissedilebilmesini amaçlıyor. Şirket, tiz seslerin de mümkün olması gereken en yüksek kalitede sunulması için biyolojik yüksek frekanslı bir diyafram kullanıyor. Ayrıyeten Huawei, bu küçük kablosuz esere iki tane hoparlör yerleştirmiş durumda.

Huawei tarafından yapılan açıklamalara nazaran FreeGo, ses kalitesinin yanı sıra temas açısından da yüksek kalite vadediyor. O denli ki yetkililer, bu kablosuz hoparlörün 3 metre aralığa kadar rahatlıkla temas kurabileceğini söylüyor. Ayrıyeten FreeGo, “Huawei Share” desteğine de sahip ve bu destek, bilhassa de Huawei markalı telefon kullanan tüketiciler için büyük avantajlar sağlıyor.

Huawei FreeGo'nun küçük yapısı, bu eserin bataryasının da küçük olduğunu düşündürebilir. Lakin Huawei, FreeGo'nun 15 dakikalık bir şarjla iki saatlik tasarruf imkanı sunduğunu tabir ediyor. Ayrıyeten Huawei, yeni kablosuz hoparlörüne süratli şarj desteği de eklemiş durumda. FreeGo'nun fiyatı ve Türkiye'ye gelip gelmeyeceği de şimdi açıklanmadı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.