Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Huawei P40 Pro, Çizilme Testinden Muvaffakiyetle Geçti (Video)

0 15

Akıllı telefon kesiminin önde gelen isimlerinden bir tanesi olan Huawei, bir müddet evvel son amiral gemisi telefonu P40 Pro'yu duyurdu. Google Servisleri bulunmayan telefon, mahsusen de kamera özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şu sıralar memleketimizdeki televizyon kanallarında da reklamını görmeye başladığımız Huawei P40 Pro, artık kuvvetli bir çizilme testine girdi.

Huawei'nin yeni amiral gemisi, delikli ekranında bir çift ön kamera, art kısmında ise dikdörtgen yapıdaki bir art kamera konseyimi ile birlikte geliyor. Ayrıyeten bu telefonun art kısmında da cam malzeme kullanıldı. Yaptığı çizilme testleriyle bilinen JerryRigEverything isimli YouTube kanalında ele alınan P40 Pro, girdiği tüm testlerden sağ çıkmayı başardı.

JerryRigEverything, Huawei'nin son amiral gemisinin ekranını, telefonu çepeçevre saran alüminyum kasayı, parmak izi okuyucu sensörünü çizilmelere karşı; sıcaklığa karşı verdiği yansıyı ve bükülmeye karşı ne kadar dayanıklı olduğunu test etti. Cihazın testlerden muvaffakiyetle çıktığını söylemek mümkün.

Huawei P40 Pro, 6.58 inç büyüklüğünde etkileyici bir ekrana sahip. Şirketin Kirin 990 işlemcisinden güç alan cihaz, bu gücü 8 GB RAM ve 256 GB'ye kadar da depolama ortamı ile destekliyor. Hiçbir Google servisinin kullanılamadığı P40 Pro, memleketimizde şu sıralar 12 bin TL bandında satın alınabiliyor. Dilerseniz artık sizleri, tüm bu özelliklere sahip olan Huawei P40 Pro'nun sağlamlık testi ile baş başa bırakalım.

Huawei P40 Pro çizilme testi medyası

Webtekno YouTube kanalının Huawei P40 Pro incelemesi

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.