Makalecin - Güncel Blog Yazıları

iPhone 11 Pro vs Mi 10 Pro + P40 Pro + Galaxy S20 Ultra

0 15

Kaç amiral gemilerinin sağlamlık testlerine girdiği YouTube kanalımızda genelde teknolojik cihazların Webtekno ile imtihanına şahit oluyorduk. Bu sefer akıllı telefonlar birbirleriyle savaş edecek.

Her biri binlerce liraya alıcı bulan bu akıllı telefonlar arasında en süratlisi hangisi? Sizler için iPhone 11 Pro, Xiaomi Mi 10 Pro, Huawei P40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra'yı karşılaştırdık. Gelin detaylara daha yakından bakalım.

Büyük sürat savaşında kazanan kim oldu?

Samsung Galaxy S20 Ultra, iPhone 11 Pro, Xiaomi Mi 10 Pro ve Huawei P40 Pro karşı zıdda geldi. Akıllı telefonlar karşı zıdda gelirken öncelikli olarak müsabaka kaidelerini belirtmek gerekiyor. Cihazlarda 16 (+1) tatbik açtık. Ayrıyeten testlerin tutarlılığını görebilmek için denemeyi iki kere gerçekleştirdik.

Birinci tıpta liderliği, 1 dakikanın altına inmeyi başarabilen tek cihaz olan Samsung Galaxy S20 Ultra aldı. Telefonun pratikleri açıp kapatması için 57 saniye ehil oldu. Onu 1 dakika 7 saniyeyle Huawei P40 Pro, 1 dakika 9 saniyeyle iPhone 11 Pro Max ve 1 dakika 10 saniyeyle Xiaomi Mi 10 Pro takip etti. Galaxy S20 Ultra, adeta F1'den hatırlanabilecek '2002 Schumacher performansı' sergiledi.

2. tıbbın kazananı da birinci çeşitte olduğu üzere Samsung’un amiral gemisi Galaxy S20 Ultra oldu. Bu çeşitte Galaxy S20 Ultra 1 dakika 30 saniyenin altında performans gösteren tek akıllı telefon olarak önümüze çıktı ve testi 1 dakika 28 saniyede tamamladı. Onu 1 dakika 43 saniyeyle iPhone 11 Pro Max takip etti. Üçüncülüğü 1 dakika 44 saniyeyle Huawei P40 Pro alırken Xiaomi Mi 10 Pro, 1 dakika 46 saniyelik skoruyla bir sefer daha son sırada kalmış oldu. 

Natürel ki akıllı telefonları hazır yan yana dizmişken imaj teknolojilerini değerlendirmemek olmazdı. Telefonların kameraları, medya kaliteleri ve dizaynları da değerlendirildi. Bu noktada saf ki kararlar biraz daha öznel. Bu yılın amiral gemilerini sizler için karşılaştırdık. Sizce en yeterli akıllı telefon hangisi? Bu müsabakada gayrı hangi telefonların bölge alması gerektiğini düşünüyorsunuz? Tefsirlerinizi bekliyoruz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.