Makalecin - Güncel Blog Yazıları

iPhone 12 Pro’nun Yeni Rengini Gösteren Konsept Tasarım

0 15

Teknoloji devi Apple, piyasaya sunduğu yeni eserler kadar şimdi tasarım aşamasını devam ettirdiği cihazlarla da çok konuşulmayı başarıyor. Her sene sonbahar aylarında tanıttığı iPhone modelleriyle bilinen şirketin yolda olan yeni akıllı cihaz serisi, markanın hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Adeta her yeni günde serinin yeni bir konsept tasarımı ortaya çıkıyor.

Dizaynla birlikte iPhone 12 Pro modelini bahis alan bir argüman ortaya atıldı ve cihazın Navy Blue rengiyle tanıtılarak bu yeni rengin Apple’ın daha evvel cihazlarında kullandığı Midnight Green renginin konumunu alacağı söylendi. Cihazın bu rengini taşıyan konsept tasarım imgeleri yayınlandı ve tasarım, hayranlar tarafından pek çok olumlu icmal almayı başardı. Hatırlayanlar kesinlikle olacaktır, laciverte yakın bir renk olan bu yeni renge dair söylentiler yeni değil, daha evvel de çeşitli kaynaklardan haberler gelmiş ve üzerine konuşulmuştu.

Apple, ser verip sır vermiyor:

Yeniden de değişik ve markaya özgün bir renk olarak kabul edilen ve çok sevilen Midnight Green renginin konumunu alacağı söylenen Navy Blue için kimi hayranlar kızgınlığını gizlemedi ve birtakım bireyler, bu türlü bir şeyin gerçekleşmesinin Apple için utanç verici olacağını lisana getirdi. Konsept tasarım için bir de görüntü düzenlendi, siz de dilerseniz görüntüyü yukarıdan izleyebilirsiniz. YouTuber ConcepsiPhone aracılığıyla gelen ve Mauro Battino tarafından oluşturulan görüntünün şimdi çok yeni olduğunu söyleyebiliriz.

Geniş renk seçeneğinin yanında dehşet sürat için geliştirilen A14 Bionic, 5G desteği, geliştirilmiş FaceID ile geleceği söylenen telefon sabırsızlıkla bekleniyor. Apple cephesinden elbette mevzuyla ilgili bir malumat gelmiş değil. Sanıyoruz en akıllıca bilgiyi eylül ayı civarında yapılacak lansman aktifliğiyle öğrenebileceğiz. O güne kadar yeni cihazlarla ilgili gelen yeni malumat ve haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.