Makalecin - Güncel Blog Yazıları

iPhone 12’ye Ilişkin Olabilecek Bir Anakart Ortaya Çıktı

0 23

Büyük şirketlerin çıkaracağı yeni akıllı telefon modellerine ilişkin malumatlar, şimdi telefon resmi olarak duyurulmadan ortaya çıkıyor. Sanayi içerisinde mahal alan isimler, şirketlerdeki ya da tedarik zincirlerindeki kaynaklarını kullanarak yeni modellerle ilgili malumatları ortaya çıkarıyor. İşte bu haberlerden bir tanesi yeni nesil iPhone modelleri için ortaya çıktı.

L0vetodream kullanıcı ismine sahip Twitter hesabı, iPhone 12 ya da iPhone 12 Pro’nun anakartı olduğu düşünülen bir karta ilişkin fotoğrafı paylaştı. Bu kartın ne için olduğu şu an net olarak bilinmiyor lakin şunu da söylemek gerekiyor ki şu anki iPhone modellerini oluşturan kesimlere nazaran bu kart bir epey uzun.

Yeni nesil iPhone'un anakartı olabilir:

Kartın üstünde konum alan yazı, geçtiğimiz yılın ekim ayında üretildiğini işaret ediyor. Hasebiyle yukarda da fotoğrafını gördüğünüz eserin son tasarım olmaması epey olası. Şu an için bu türlü bir donanımın yeni nesil iPhone modellerinde kullanılıp kullanılmayacağı da belirli değil.

Bunu öğrenmenin yoluysa yeni iPhone modelleri çıktığında cihazların sökülüp içlerinin açılması olacak. Bunun için de önümüzde en az 4 aylık bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Velev kimileri bu müddetin daha da uzayabileceğini sav ediyor.

iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri Apple tarafından gerçekleştirilecek olan yeni bir aktiflikte tanıtılacak. Alışılagelmiş kurallarda bu aktiflik eylül ayında gerçekleşiyordu lakin koronavirüs salgını sebebiyle Apple’ın her şeyi ekim ayına ötelediğine dair yaygın ortak bir görüş bulunuyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.