Makalecin - Güncel Blog Yazıları

İptal Edilen Google Pixel 4A XL’nin Tasarımı Açığa Çıktı

0 18

Google'ın geçtiğimiz yıl olduğu üzere bu yıl da orta seviye bir akıllı telefon duyurması bekleniyordu. Bu mevzuda pek çok sızıntı gerçekleşse de bir süre önce ortaya çıkan haberler, Google'ın bu yıl piyasaya sürmesi beklenen “Pixel 4A XL” girişimini iptal ettiğini ortaya koydu.

Birinci etapta, telefonun 2020'nin birinci yarısında çıkarılmayacağı söylenirken sonradan yapılan açıklamalar, bu telefonun hiçbir hengam gün yüzüne çıkmayacağını, Google'ın 2020'de tek orta seviye telefonunun “Pixel 4A” olacağını ortaya koydu. Artık ise iptal edilen Pixel 4A XL'nin görselleri gün yüzüne çıktı.

Google Pixel 4A XL, piyasaya sürülseydi bu türlü görünecekti

Pixel 4A XL'nin sızdırılan manzaraları, bu akıllı telefonun kabul edilebilir seviyede ince çerçevelere, delikli bir ekrana, kare halindeki kamera kurulumuna ve art kısmında parmak izi okuyucuya sahip olacağını ortaya koyuyor. Başkaca telefonun boyutları ise 154.3 mm x 73.9 mm x 8.2 mm olarak belirlenmiş. Bu boyutlar, Pixel 4A XL'nin selefinden daha kısa ve daha dar olduğunu ortaya koyuyor.

ABD merkezli teknoloji devi Google'ın Pixel 4A'yı temmuz ayı içinde duyurması bekleniyor. Ama savlara nazaran şirket, telefonun lansmanını birkaç defa erteledi ve bir sefer daha erteleyebilir. Kimi bölümler, Google'ın Pixel 4A'yı ertelemesine neden olarak koronavirüsü gösterirken, kimileri da Google'ın Pixel 4A ile iPhone SE'yi yakın devirli yanıtmak istemediğini belitiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.