Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Jason Derulo, TikTok Akımını Denerken Takipçilerini Trolledi

0 18

Yaptığı hit kesimlerle müzikseverlerin beğenerek takip ettiği 30 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Jason Derulo, son devirlerde birçok TikTok kullanıcısı tarafından denenen mısır challenge’ını yaparken ön dişlerini kırdı.  

Bir matkabın ucuna geçirdiği mısırın matkap çalışırken yenmeye çalışıldığı tuhaf ve bir o kadar gereksiz challange’ı deneyen ünlü müzikçi, matkabın beklenenden süratli hareket etmesi sonucu ön dişlerinden oldu. Dişlerinin kırıldığını fark eder etmez matkabı durduran ünlü sanatçı ne yazık ki bu durumu önlemek için geç kalmıştı.

 

Hayranları tarafından kendisi için kaygı duyulan ünlü sanatkarın görüntüsünün şaka olma ihtimali ise öteki bir tez. Buna karşın ünlü müzikçinin sevenleri, Derulo'nun görüntüsünü paylaşarak sevilen sanatçı hakkında tasalarını lisana getirdiler.

Jeson Derulo'nun takipçilerini trollediğini kanıtlayan görsel

Gelin görün ki; içtimaî medyada ilgi çekme konusunda son radde başarılı olan ünlü müzikçi, her devir olduğu üzere şaka yapmıştı. Bir sonraki gün gazeteciler tarafından görüntülenen Jason Derulo'nun tüm dişleri sapa sağlam duruyordu ve böylelikle Derulo'nun takipçilerini trollediği ortaya çıkmış oldu.

Jeson Derulo'nun TikTok akımını denerken takipçilerini trollediği görüntü

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.