Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Just Die Already’den Tanıtım Medyası Paylaşıldı

0 399

Bir tarafta büyük ve epey vahşi görünen köpekbalıkları da dahil olmak üzere meyyit deniz canlıları, bir tarafta büyük ve kalabalık olduğu kestirim edilebilen bir kent ve tüm bunların ortasında gözünü açan yaşlı bir adam. Adamın çıplak gelgelelim sansürlenmiş olması da dikkat cazibeli. Görüntü, oyunun kendisi hakkında ziyade haber vermiyor, lakin Steam’den bu değişik oyun hakkında bir şeyler öğrenebiliriz.

Just Die Already ile şirin olmayan bir gelecekte emekli bir yaşlının hayatını yaşayabilirsiniz. Bu gelecekte, nankör milenyum evlatlarının bir işe girmek ya da evlat sahibi olmak noktasına medya oyunları ile meşgul olduğu kabullenilmiş bir gerçek. Bu nedenle bu devir diliminde, yaşlılık yıllarınızı geçirebilmeniz için size para ödeyecek kimse bulunmuyor.

Bu mali koşullara dayanmak epey güç, bu nedenle hanenizden atılıyor ve sokaklarda kendinizi savunmaya zorlanıyorsunuz. Bir markette işe girmeniz bile pek mümkün değil. Bunun tarafına, yerküreyi keşfetmeniz ve azalan yıllarınızda size fiyatsız bakım kazandıracak ‘emeklilik biletleri’ elde etmek için tehlikeli vazifeler yapmanız gerekecek.

Steam’de oyun için; “Artık yaşlı birisin. Öfkeli, kırılgan ve yoksulsun ve tabi ki yerküreden nefret ediyorsun. Şu ana kadar sahip olduğunu bile bilmediğin bir hayal bu. Ahir büyükanne ve büyükbabanla ortak bir cepheniz oldu. Yaşlı ve camdan yapılmış olmanın keyfini sürün, her şey sizi kırabilir ve her şeyinizi kırabilirsiniz.” deniyor.

Just Die Already’nin görünüş ve husus itibariyle Goat Simulator'a benzediğini düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz. Bu iki tuhaf oyun da Coffee Stain Studios tarafından tasarlandı. Oyunun bu yaz çıkması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.