Makalecin - Güncel Blog Yazıları

KartRider Rush+, 2 Haftada 10 Milyondan Çokça İndirildi

0 16

Nexon’un KartRider Rush+ oyunu, yayınlanmasından bu yana yalnızca iki hafta geçmesine karşın indirme sayısında 10 milyonu geçmiş durumda. Google Play Store ve App Store platformlarından indirilen oyun üst sıralara çok süratli bir halde ulaştı. 

Birkaç ay evvel ön kayıtları açılan oyun, çok çokça iştirak alarak uygun bir iş çıkarmıştı. 15 Mayıs tarihinde resmen duyurulan ve indirip oynamak için hazır olan oyun, Nexon’un açıklamalarına nazaran 10 milyon indirme sayısına ulaştı. 

KartRider Rush+, 2 haftada 10 milyon indirme sayısına ulaştı:

Günlük kullanıcı sayısı 3,57 milyon olarak açıklanan oyun, öbür oyunlara fark atıyor. KartRider Rush+ oyunu, Koreli geliştirici Nexon’un bir yarış oyunu. Bu çeşit oyunları Nintendo platformlarında görmeye alışkınız. Mario Kart gibisi bir oyun olan KartRider Rush+'ta birbirinden farklı karakterlerle yarışabilir ve onları geliştirebilirsiniz.  

Kadro hâlinde oynanan modunda 4’er kişilik gruplar oluşturup kıyasa uğraş edebilirsiniz. Klasik kart oyunlarıyla nispeten emsal olan KartRider Rush+'ta haritayı 1. bitirmek için savaşıyorsunuz. Yolda çarptığınız kutulardan, rakiplerinizi geçmişe düşürmek için beceri ve yetenekler kazanabilir, bunları dilediğiniz üzere kullanabilirsiniz. Özel drift yerlerinin bulunduğu haritalarda görevleri yanlışsız bir formda yapıp puan bakımından rakiplerinizin önünde geçebilirsiniz. 

KartRider Rush+, Nexon’un son çıkardığı mobil oyun olma özelliği taşıyor. 50’den çokça yarışabileceğiniz pist, 20’den çokça seçebileceğiniz karakter ve hayal edemeyeceğiniz sayıda kişiselleştirilebilir özellik ile birlikte gelen oyun, şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük KarRider oyunu. 

Nexon, son güncellemeyle birlikte Dino Town, Namsan Tour, The Bridge of Fate adındaki 3 yeni pisti ve Dino Ethen adındaki yeni karakteri getirmiş durumda. Daima gelecek olan güncellemelerle bu sayıların artacağını ve Nexon’un kullanıcılarını bahtiyar etmek için elinden geleni yapacağını ekleyebiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.