Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Kayan Ekranlı Bir iPhone 13 Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı

0 12

Apple hayranları, şirketin çıkaracağı her eseri merakla beklemeyi sürdürüyor. Koronavirüs salgını yüzünden aksama ihtimalinden bahsedilen iPhone 12 serisine dair haberler gelmeye devam ederken artık de iPhone 13 modeline ilişkin bir konsept tasarım paylaşıldı. Tasarım, görüntü formunda hazırlanarak YouTube üzerinden teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuldu. Asrî çizgileri ve çift ekranlı teknolojisiyle tasarlanan iPhone 13’ün çarpıcı göründüğü tahlilleri yapıldı.

Yeni iPhone konseptlerinin her devir gerçeklerle örtüşmese de teknoloji meraklılarını heyecanlandırmayı başardığı biliniyor ve bu şekil dizaynlar ara ara markanın hayranları tarafından yapılıyor. Haberimize mevzu olan iPhone 13’ün de şu an için gerçeklerden uzak olduğu bilinse de son aşama beğenildiğini söylemek mümkün. Münhasıran kayan ekranın sunabileceği işlevsellik, oyun rahatlığı, geniş bir klavye üzere seçenekler teknoloji meraklılarını heyecanlandırıyor.

Çift ekranlı tasarım, iPhone’a yakışmış üzere görünüyor:

Yeni dizaynın Samsung cihazlardan alışıldığı üzere yuvarlak kenarlara sahip olduğu görülüyor. Tıpkı devirde kayan bir ekranın altında kalan 2. ekranı da görüntüde açıkça görmek mümkün. Yeni model, daha evvel denenen pek çok şeyi içinde barındırsa da bunları Apple’ın şimdi denememiş olması ve dizaynın gerçeğe dönmesi durumunda ortaya hoş bir cihazın çıkacağı açıkça ortada. Konsept dizayna gelen tefsirler da zati genel olarak hayal etmenin sıklığı üzerine.

Görüntünün içeriğinde cihazın ya da ekranın özelliklerine dair detaylı haberlere konum verilmemiş. Düz gelgelelim çarpıcı hoşlukta bir tasarım üzerinde durulmuş. Apple cephesinden şimdilik beklenen cihazlara dair yeni bir haber gelmiş değil. Sanıyoruz sonbahar aylarında her şey netleşene kadar gelecek diğer konsept dizaynlarla hayal kurmaya ve teknoloji devinin yeni akıllı cihazlarının neye benzeyeceği konusunda fikir alışverişi yapmaya devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.