Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Kendi Tesla Cybertruck’ınızı Oluşturmanıza Müsaade Veren Site

0 22

Elektrikli arabaların öncü şirketi Tesla, bugüne kadar piyasaya sürdüğü tüm arabalarıyla kullanıcılarını şad etmeyi başardı. Tasarrufu ve teknolojiyi birlikte sunan arabalar, Tesla’nın popülerliğinin artmasında büyük rol oynadı ama şirket, geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni kamyonetiyle gayrı araçlara nazaran ziyadesiyle gündeme oturmuştu.

Tesla, geçtiğimiz aylarda nispeten farklı görünen kamyoneti Cybertruck’ı tanıtmıştı. Cybertruck, tanıtıldığı günlerde görüş olarak kişileri ikiye bölmüş olsa da herkes tarafından duyulmuştu. Böylelikle aracın popülerliği reklam olmadan doruğa ulaşmış, herkes illa bir defa Cybertruck sözünü kullanmıştı.

Kendi Cybertruck'ınızı yapabileceğiniz site:

Cybertruck, bugüne kadar pek çok farklı temada ve halde önümüze çıktı. Araç, internet ortamında dönen esprilere bahis olmuş, velev aracın çakma versiyonları bile yollarda görülmüştü. Tekrar de bugün Cybertruck, sair örneklere nazaran daha olağan bir formda önümüze çıktı.

Tesla’nın yeni kamyonetini kendinize şahsi bir formda tasarlamak istiyorsanız, Cybertruck Owners Club tarafından hazırlanan ‘Cybertruck Configurator (Cybertruck Özelleştirici)’ sitesi sizin işinizi görecek. Site, 3 boyutlu bir Cybertruck modelini istediğiniz formda boyamanızı yahut sonlu formda modifiye etmenizi sağlıyor.

Cybertruck Configurator ile kendi Cybertruck’ınızın nasıl bir dokuya sahip olacağını, rengini, ne kadar parlak olacağını ayarlayabildiğiniz üzere bir de araca sticker’lar yapıştırabiliyorsunuz. Bununla birlikte aracınızdaki cam sinemasının yoğunluğunu, aracın süspansiyonunu ve fotoğraf için direksiyonun hangi noktada duracağını da ayarlayabiliyorsunuz.

Fotoğraf konusuna gelince Cybertruck Configurator ile tasarladığınız modeli Save as image ilişkisinden .jpg uzantılı bir görsel olarak kaydedebilirsiniz. Başkaca bir iOS kullanıcısıysanız, cihazınızdaki AR özelliğini kullanarak Cybertruck’ı istediğiniz her noktaya taşıyabilir, kendi gözünüzle inceleyebilirsiniz. Bunun içinView in AR seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.