Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Kendine Hayran Bırakan iPhone 12 Konsepti (Video)

0 18

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kısa bir müddet evvel yeni akıllı telefonu iPhone SE'yi duyurdu. Önümüzdeki aylarda ise Apple'ın yeni amiral gemisi telefonları iPhone 12 Serisi ile karşılaşacağız. Apple'ın yeni nesil iPhone'larından birinin 5,4 inç ekranlı olacağı sav ediliyor ve artık bu modelle ilgili bir konsept tasarım oluşturuldu.

Bugüne kadar ortaya atılan argümanlar, iPhone 12 serisinin 4 farklı varyantının olacağını ortaya koyuyordu. Bu varyantladan en küçüğü 5.4 inç büyüklüğünde ekran ile tanıtılacak. iPhone SE'ye nazaran önemli mealde büyük, Pro modellere nazaran ise küçük ekranlı kalacak bu model, kompakt tasarım anlayışının bir devamı niteliğinde olacak.

5.4 inçlik iPhone 12 bu türlü görünebilir

Tasarımcılara nazaran 5.4 inçlik iPhone 12 konsepti, bir OLED ekrana sahip ve Apple'ın klâsik çentik yapısını minimalize ediyor. Ayrıyeten bu konsept dizaynda çerçeveler de mümkün olduğunda ince tutulmuş.

5.4 inç büyüklüğündeki iPhone 12 modelinin, serideki “Lite sürüm” olacağı düşünülüyor. Bu bağlamda 4 GB RAM ile gelmesi beklenen akıllı telefonun 649 dolardan başlayan bir fiyata sahip olacağı argüman ediliyor.

5,4 inçlik iPhone 12 için oluşturulan konsept tasarım

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.