Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Konami, Euro 2020’yi eFootball PES 2020’ye Getiriyor

0 20

Alışılagelmiş koşullarda bu yıl düzenlenecek olan Euro 2020 ve Olimpiyatlar ile bu yaz, iki büyük spor aktifliğini barındıracaktı ve bu etkinlikler spor tutkunları tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu ancak yerküreyi tesiri altına alan koronavirüs binaenaleyh bu etkinlikler önümüzdeki seneye ertelenmişti. Euro 2020 heyecanını yaşamak isteyen futbol tutkunlarına Konami'den bir müjde geldi.

Konami'nin uzun soluklu futbol simülasyon oyunu serisi PES'in eFootball PES 2020 versiyonu, PlayStation 4 için geçtiğimiz sene satışa sunulmuştu. Ertelenen Euro 2020'nin akabinde Konami, bu etkinliği eFootball PES 2020 üzerinden oyuncularına sunacaklarını duyurdu. 

Euro 2020 eklentisi, turnuvaya katılan 55 ulusal grubun tümünü kapsayacak:

2021 yılına ertelenen Euro 2020, Konami tarafından 4 Haziran tarihinde gelecek olan ek paketle eFootball PES 2020 oyuncularına sunulacak. Konami, turnuvayı izleyemeyecek olan oyuncularına bunun alanına turnuvaya şahsen katılma bahtı tanıyor. Bu ek paket; fiyatsız olacak ve turnuvaya katılmış olan 55 ulusal kadronun hepsini içerecek. Bunun yanı sıra tüm kadroların memleket bayrakları, armaları ve Wembley ile Saint Petersburg stadyumlarının yüksek çözünürlüklü modelleri bu güncellemenin içine dâhil edilecek. 

Konami'nin belirttiği haberlere göre bu gelen yeni eklenti, 'Turnuvanın En Düzgün Takımı' aktifliğini içerisinde barındırmayacak fakat 'Öne Çıkan Oyuncu', muayyen temaya sahip şahsi maçlar ve gayri tüm oyun içi etkinlikler gerçekleştirilmeye devam edilecek Hemen derhal tüm yerkürenin meskende olduğu bu günlerde birçok şeyi haneden yapmaya alışmış olsak da Euro 2020 üzere büyük bir turnuvanın bir anda oyuna taşınması alışık olmadığımız bir durum. Gerçek turnuvanın noktasını tutmayacak olsa da eFootball PES 2020'nin bu aktiflikle oyunculara sunacağı deneyimin nasıl olacağı merak edilen bir mevzu.

Siz Euro 2020'nin eFootball PES 2020'ye gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyuna sahipseniz turnuvaya katılmayı düşünüyor musunuz?

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.