Makalecin - Güncel Blog Yazıları

League of Legends’ın 10.12 Yamasıyla Gelecek Yenilikler

0 13

League of Legends'ın 10.11 yaması bugün yayınlandı. Güncelleme yenilenen Volibear, büyük dengeleme değişiklikleri, yeni Astronot görünümleri ve daha fazlasını getirdi. Riot Games'in tanınan MOBA oyunu, yaz aylarının birinci güncellemesini önümüzdeki hafta 10.12 yamasıyla alacak.

Bir sonraki 10.12 güncellemesi öncesinde, Riot Games'in hafta başlarında tanıttığı High Noon kostümleri PBE sunucusuna geldi. High Noon serisinin yeni kostümleri Senna ve Irelia için geldi. Ayrıyeten Nocturne için de Hextech kostümü yolda. Tüm bunların yanı sıra rünlerde ve sihirdar büyülerinde birtakım değişiklikler yapıldı.

League of Legends'ın 10.12 güncellemesinden notlar

League of Legends şampiyonlarına güçlendirmeler veren rünlerden kimilerinde değişiklikler yapıldı. İlham rünleri arasında nokta alan Suratını Al, artık yakınınızdaki hareket kısıtlamasına uğramış kadro arkadaşlarınıza gerçek ilerlerken daha az hareket kısıtlaması, uyguladığında ise rakiplere akıllıca ilerlerken daha çokça hareket suratı verecek. Azim rünleri arasında taraf alan Muhafız'ın verdiği kalkan pahası ise azaltılacak. Gözü Kara rününün sıvışma ve yavaşlatma direnci azaltılacak. Hakimiyet rünü Yırtıcı ise artık daha çokça hareket suratı verecek, gelgelelim bonus hücum pahaları düşecek.

Sihirdar büyülerinden Hayalet nerflendi. Yeteneğin bekleme müddeti 180'den 210'a yükseltildi. Şampiyonun seviyesine göre %25 ve %45 arasında olan hareket suratı, %20 ve %40 aralığına düşürüldü. Şampiyon kill ve asist aldıkça yeteneğin tasarruf süresi 4-7 saniye arasında uzayacak.

League of Legends'a gelecek yeni kostümler:

High Noon Senna

Senna'nın Efsanevi kostümü 1820 RP bedelinde olacak ve ona yanan bir at, usulüne münâsib bir zırh ve büyük, keskin bir şapka ve daha şeytani bir vahşi garp stili getirecek. Riot, kostümün yeni modeller, dokular, VFX, SFX, animasyonlar ve bir geri dönüş animasyonu alacağını söylüyor.

High Noon Irelia

Irelia'nın yeni kostümü, 1350 RP kıymetinde destansı bir görünüm olacak ve High Noon alternatif kozmosunun gotik atmosferini yansıtacak. Irelia yeni kostümüyle bıçak gibisi kanatların yanı sıra daha melek gibisi tüylü kanatlar alacak. Yeni modeller ve dokular, yeni manzara ve ses efektleri, yeni bir geri dönüş animasyonu bu kostümde de olacak.

Hextech Nocturne

Nocturne için orijinal bir Hextech kostümü de yolda. 10 cevher karşılığında alınabilen bu kostüm de yeni modellerin yanı sıra görsel ve ses değişimleri alacak.

Şimdilik League of Legends'ın 10.12 yaması hakkında bilinenler bu kadar. Gelgelelim yama önümüzdeki hafta yayınlanmadan evvel PBE'ye yönelen daha çokça değişiklik ve güncelleme görebiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.