Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Lenovo Mirage VR S3 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

0 18

Lenovo, donanımdan bağımsız yeni sanal gerçeklik gözlüğü Mirage VR S3'ü tanıttı. Şirket, yeni VR eserinin işletme seviyesinde “toplu kullanım” için tasarlanmış bir sanal gerçeklik gözlüğü olduğunu belirtti. Mirage VR S3, Android ile çalışıyor ve kendi donanımı sayesinde ek bir cihaza muhtaçlık duymuyor.

Lenovo Mirage VR S3'te Qualcomm'un Snapdragon 835 yonga seti bulunuyor. Sanal gerçeklik gözlüğünde, Bluetooth kontağı ve 64 GB genişletilebilir depolama meydanı mahal alıyor. Cihaz, geçtiğimiz hafta tanıtılan HP Reverb G2 gibi 4K ekran (göz başına 1920×2160 piksel) ve hands-free denetimler sunuyor. Gelgelelim HP'nin gözlüğünün bilakis, ek bir donanıma ihtiyaç duymuyor ve ticari tasarruf için tasarlandı.

Lenovo Mirage VR S3, toplumsal aralık için iş ve eğitime yönelik olarak tasarlandı

Lenovo Mirage VR S3, cihazdan ve buluttan bağımsız olan ThinkReality yazılım platformu tarafından destekleniyor. Yani şirketlerin tatbikleri herkesin kullanabileceği sisteme dağıtması daha kolay olacak. Mirage VR S3, sürükleyici bir öğrenme deneyimi sunarak çalışanlara daha düşük maliyetle “güvenli” eğitim sağlamak için kullanılabilecek.

Yeni VR gözlüğü, birebir devirde sanal sınıf ortamlarında kullanılmak üzere tasarlandı. Bu formda sanal gerçeklik dersleri, saha gezileri ve eğitim için de tercih edilebilecek. Koronavirüs salgını nedeniyle toplumsal ara ve uzaktan çalışma hayatımızın bir modülü haline geldi ve Mirage VR S3, hem iş hem de eğitim için eksiksiz bir tahlil olabilir.

Mirage VR S3, sağlam ve hafif tasarlandığı üzere, dahili ses sistemine sahip ve yaklaşık 3 saatlik pil ömrü sunuyor. Lenovo'nun yeni sanal gerçeklik gözlüğü, 2020'nin üçüncü çeyreğinden itibaren Kuzey Amerika, Çin, Japonya, İngiltere, Fransa ve İspanya'da 450 dolardan satışa sunulacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.