Makalecin - Güncel Blog Yazıları

LG Smart TV’lere Vodafone TV Desteği Geldi

0 23

Vodafone tarafından piyasaya sürülen; 80’den ziyade yerli ve yabancı televizyon kanalını akıllı telefon, tablet bilgisayar, tarayıcı yahut akıllı televizyon üzerinden izleme imkânı sunan Vodafone TV, artık LG markalı akıllı televizyonlarda kullanılabilecek. 2018 ve 2019 model LG Smart TV’lere eklenen Vodafone TV pratiği, kullanıcılara birçok avantaj sunuyor.

Vodafone TV’nin sunduğu bu avantajların başında 24 saate kadar geri alma özelliği geliyor. Buna ek olarak 80’i aşkın televizyon kanalını; ayrıyeten sinema, seri ve çizgi sinema üzere pek çok kategoride 4 binin üzerinde içeriği izleme imkânı da Vodafone TV’nin avantajları arasında mekanını alıyor.

Vodafone TV’de sunulan içerikler neler?

Kullanıcılar, Vodafone TV’de FOX Life, FX, FOX Crime, National Geographic ve National Geographic Wild kanallarının en tanınan seri ve belgesellerini bulabiliyor. Buna ek olarak spor tutkunları için S Sport, İngiltere Premier Lig, Bundesliga, NBA ve Formula 1 üzere pek çok canlı spor yayını da Vodafone TV’de bulunuyor.

Filmlerden sonra platforma eklenen sinemalar ve Vodafone Red sponsorluğunda sahnelenen aktifliklerin yanı sıra kullanıcılar, 'Kafa Doktoru' ve 'Eski Zamanlar' gibi Vodafone TV’ye kişisel prodüksiyonları da Vodafone TV üzerinden izleme imkânına sahip.

LG Smart TV’lerin öne çıkan özellikleri, Vodafone TV ile birlikte kullanılabiliyor:

LG, kullanıcıların akıllı televizyonlar için geliştirilen LG Smart TV arayüzü webOS’u, hareket sensörlü Sihirli Kumanda’yı ve Türkçe akıllı ses algılama fonksiyonlarını Vodafone TV ile entegre bir biçimde kullanabileceklerini söylüyor.

Vodafone TV desteğine de kavuşan LG Smart TV’ler hakkında daha çokça malumat almak ve modellere göz atmak için buradaki ilişkiyi kullanabilir, temastan LG’nin resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.