Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Logitech Circle View, Dahili Zımnilik Denetimi ile Geliyor

0 19

Teknik özellikleri bakımından önceki Circle 2 modeline benzeyen, tasarımıysa baştan aşağı yenilenen yeni modelde görülen en büyük değişikliğin cihazın Apple’ın akıllı mesken sistemi 'Homekit' ile birlikte çalışıyor olması diyebiliriz. Kolaylık ve tasarruf kolaylığı açısından daha uygun hâle getirilen bu yeni güvenlik kamerasını kurmak ve kullanmak epeyce kolay.

180 noktalık açıyla 1080p çözünürlüğünde kayıt yapabilen ve geceleri 4,5 metreye kadar kızılötesi manzara kaydı gerçekleştirebilen Circle View cihazında bölge alan gece görüşünün evvelki modele nazaran daha net olduğu da açıklanan bir sair ayrıntı.

Apple Homekit desteği, tasarruf kolaylığı sağlayacak:

Circle View modelinin Apple’ın akıllı hane sistemi olan Homekit ile çalışacak biçimde tasarlanmış olması dikkat çekiyor. Bu sayede kayıtları rastgele bir bölgede Apple cihazınız üzerinden görüntülemek, bu kayıtları iCloud üzerinde depolayabilmek mümkün oluyor. Android platformunda bulunmayan Apple Homekit’e yalnızca iOS ya da Mac üzerinden ulaşılabiliyor.

Yeni hâliyle daha güzel görünen Circle View, metal yapıda olan siyah bir dizayna ve IP64 su geçirmezlik sertifikasına sahip. Bu sayede cihazı dışarıda da kullanmak mümkün. Güç kablosunun entegre edildiği modelde bulunan USB girişi sayesindeyse cihazı her tarafta şarj edebilirsiniz.  

Modelde bulunan asıl iyileştirmeyse kapalılık üzerine yapıldı. Eklenen butonla kamera ve mikrofonu kapatabilirsiniz. Böylece cihazın kayıt almasını durdurarak gizliliğinizi koruyabilirsiniz.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.