Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Mafia Trilogy’nin Fiyatı Ortaya Çıktı

0 21

Oyun yerküresinde nispeten ünlü olan Mafia oyunlarının geliştiricisi olan 2K Games'in bu oyunları yenileyerek tekrar oyunculara sunacağından bir vadedir haberdardık. Uzun vadedir yeni Mafia oyunları için ipuçları veren şirket, en son 13 Mayıs tarihinde Mafia Trilogy'nin fragmanını yayınlamıştı. Geçtiğimiz hafta da Microsoft Store üzerinden yapılan sızdırma sonucunda bu oyunlar hakkında oldukça bir malumat elde etmiştik. Sızdırılan bu malumatlar arasında, Mafia: Definitive Edition'ın çıkış tarihi, oyunun remake olacağı istikametindeki malumatları ve oyun içi imajları üzere detaylar vardı.

Bu gelen malumatların akabinde bugün, PlayStation Store Avustralya üzerinden oyunların çıkış fiyatları yayınlandı. Bildiğiniz üzere yarın PlayStation 4'e çıkacak olan Mafia II: Definitive Edition'ın yanına, Mafia III: Definitive Edition da eklenmiş durumda ve bu iki oyun paket olarak yahut tek tek satın alınabilecek. Orjinal olarak PlayStation 2'ye çıkan birinci Mafia oyunun külliyen yine prodüksiyonu olacak olan Mafia: Definitive Editon ise 28 Ağustos tarihinde oyuncularla buluşacak.

Yeni Mafia oyunlarının fiyatı ne olacak?

PlayStation Store Avustralya listelemesine nazaran oyunlar paket olarak 99,95 Avustralya dolarından satışa sunulacak; bu bedel, yaklaşık olarak 447 TL'ye denk geliyor. Bu fiyatlandırma biraz çokça üzere görünse de bunun, bütün oyunları kapsayacak olan Mafia Trilogy paketinin fiyatı olduğunu belirtmekte yarar var. İsteyen oyuncuların tek olarak da oyunlara sahip olabileceği belirtiliyor. Bütün detaylara yarın, oyunların resmi çıkış tarihinde ulaşacağız.

Siz, yenilenmiş olarak bizlerle buluşacak olan Mafia üçlemesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Daha evvel gelen haberler doğrultusunda sizce Mafia Trilogy bu fiyat etiketini hak edecek bir paket olabilecek mi?

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.