Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Magic: ManaStrike’da Ikoria 2. dönemi başlıyor

0 19

Netmarble’ın Wizards of the Coast markası Magic: The Gathering için  yapılan oyunu Magic: ManaStrike için Magic Pass Ikoria II dönemi duyuruldu. Yeni güncellemede Magic Pass’e hususî Mavi/Siyah Planeswalker Tezzeret için skin kullanılabilirken, bu yeni skin Magic: The Gattering’deki Tezzeret the Schemer örnek alınarak yapıldı. Magic Pass Ikoria II dönemindeki sair mükafatlar ise; bir Seviye Boost Voucher, bir Skin Seçici, bir Emoji ve bir yeni Oyuncu Simgesi oldu.

Güncellemeyle birlikte oyuna Magic’in renklerinin biri ile deste rengi eşleştirme için kullanabilen hybrid çoklu renk kartları eklendi. Güncellenen üç hybrid kart arasında Fae Kraliçesi Mavi/Siyah kart Oona, Kırmızı/Yeşil Regisaur Alpha kartı ve Beyaz/Yeşil Good-Fortune Unicorn bölge aldı.

Magic: ManaStrike yeni güncellemesindeki başka değişiklikler ise;

  • Renk Strateji Öğreticisi – Yeni bir Beyaz, Mavi ve Siyah kartlarla deste oluşturmaya odaklanan yeni renk strateji öğreticisi 
  • Aktiflik Modu Geliştirmeleri – Planeswalkers artık yalnızca Aktiflik modundan alınabilen para üniteleriyle alınabilir

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in geniş malumatının heyecanını alarak, süratli bir PVP strateji oyunu olarak ona yeni bir istikamet katıyor. Planewalkerlar ile savaşı kaybettikten sonra Magic: The Gathering’in en güçlü beğenilmeyen adamı Nicol Bolas Planeswalkerların zayıflıklarını bulabilmek için parallel cihan yaratır. Oyuncular Planeswalkerları ve üniteleri denetim edip savaş verisi vermek için Nicol Bolas ile itilafa girer. Üç dakika maçlarla süratli, kolay öğrenilebilir, dinamik gerçek vakitli savaşlarla oyunun hayranları yerkürenin her bölgesindeki şahıslarla savaşabilir. Savaş sırasında kolay tap & drag oynanış formu ile oyuncular ünite çağırabilir, büyü yapabilir ve güçlü Planewalkerları yönetebilir ve ikonik Magic: The Gathering kartlarının yüksek kalite 3D ile yeni görsellerin tadını çıkarabilirler. Magic’in beş eşsiz Mana renginden kartlar toplayarak Beyaz, Mavi, Siyah, Al ve Yeşil oyuncular birbirlerinin renk özelliklerini öğrenecek ve zafer yoluna giden eşsiz stratejiler oluşturabilecek.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.