Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Makûs Icmaller Nedeniyle Kalbi Kırılan 7 Yaşındaki YouTuber

0 13

Akıllı telefon ve internet tasarrufunun yaygınlaşması ile birlikte çevre medya platformlarına gösterilen ilgi de hayli arttı. Artık neredeyse hepimiz en az bir çevre medya platformunu etkin olarak kullanıyoruz. İçinde yaratıcılık duygusu olan birtakım kimseler ise çevre medya platformlarında içerik üretip, sesini milyonlara duyurmaya çalışıyor. Artık sizlere, şimdi 7 yaşında olmasına karşın Instagram ve YouTube'da ürettiği içeriklerle tanınan hale gelen Songül'den bahsedeceğiz.

7 yaşındaki küçük kardeşimiz Songül, aslında kendini eğlendirmek için birtakım medyalar çekiyor ve bu medyaları hem Instagram hem de YouTube'dan paylaşıyor. Başkaca Songül'ün medyaları içerik paylaşımı yapan tanınan Instagram hesaplarında da paylaşılıyor ve milyonlarca kullanıcı tarafından izleniyor. Lakin Songül, şu sıralar pek de keyifli değil. Zira görüntülerine gelen berbat tahlilleri gören Songül, bu durum nedeniyle kalbinin kırıldığını tabir ediyor.

“Kalbim kırılıyor, içim gidiyor”

Daha çok sefalı içerikleriyle tanınan Songül'ün son paylaşımı, kimi takipçilerinin yüreğini burktu. Zira Songül, çektiği medyalara birtakım bed yorumlar geldiğini söylüyor ve bu durum nedeniyle kalbinin kırıldığını, içinin gittiğini tabir ediyor. Başkaca dünyalar tatlısı YouTuber, görüntülerini izleyen kimselere berbat tefsirde bulunmamaları konusunda değerli bir ricada da bulunuyor.

Songül'ün içini döktüğü video

()

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.