Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Mario Kart Tour’a İki Yeni Çok Oyunculu Mod Ekleniyor

0 26

Mario Kart Tour için 2.1.0 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme; Team Race ve Room Code olmak üzere iki yeni çok oyunculu mod sunuyor. Hem iOS hem de Android'de nokta alan güncelleme, kimi yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Team Race ismindeki mod, standart Mario Kart oyunlarında olduğu üzere yarışçıları dört gruba ayırıyor. Puanlar kadro oyuncularının ne kadar yeterli konumlandıklarına bağlı olarak değişiyor. O yüzden kazanmak için birlikte hareket edilmesi gerekiyor. Ayrıyeten kadro arkadaşları birbirinden gelen hücumlardan etkilenmiyor.

Yeni modda 8 kişilik özel odalar kurulması mümkün olacak:

Room Code adındaki modda, kullanıcılar kendi odalarını oluşturabiliyor ve muayyen bir kod aracılığıyla vesair oyuncuları davet edebiliyor. Kurulan bu kişisel odaya en çokça 8 oyuncu katılabiliyor. Yeni güncelleme, takıma bir gayrı yeni yarışçı olan Monty Mole’un tanıtıldığı Flower Tour'un 2. kısmının başlamasından kısa bir müddet sonra geliyor. Bu seferki turnuva, Baby Daisy Cup ve başkalarının yanı sıra 3DS Toad Circuit R, RMX Choco Island 1 T ve 3DS Mario Circuit R ile geliyor.

Eylül 2019'da piyasaya sürülen Mario Kart Tour, başlangıçta çok oyunculu bir moddan mahrum olmasına rağmen Nintendo'nun en başarılı mobil oyunlarından biri hâline geldi. Çok oyunculu modlarsa mart ayında yapılan fiyatsız güncellemenin bir modülü olarak eklendi. Bununla birlikte Gold Races ismi verilen bir varyant, aylık 5 dolar olan Gold Pass'e hususî olarak kullanılabiliyor.

Gelen güncellemelerle özellikleri sürekli geliştirilen oyun; piyasaya çıktığı birinci iki günde 20 milyon, birinci haftanın sonundaysa 90 milyon indirmeye ulaşmıştı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.