Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Marvel’s Avengers’a Gelecek Yeni Inhuman Karakter Duyuruldu

0 23

Square Enix'in merakla beklenen yeni oyunu Marvel's Avengers hakkında hala bilinmeyen pek çok şey var. Lakin artık oyunda mekan alacak harika kahramanların Avengers üyelerinden ibaret olmayacağını biliyoruz. Geliştiriciler, oyunun hikayesinde rol oynayacak yeni kahramanlar ve bedler tanıtacak üzere görünüyor.

Oyun sanayisinde erişilebilirlik mütehassısı olan Cherry Thompson, kısa müddet evvel Twitter hesabından Marvel's Avengers hakkında bir paylaşım yaptı. Thompson, Crystal Dynamics ile birlikte Cerise isimli tekerlekli sandalyeye bağlı bir NPC (oynanabilir olmayan karakter) için hareket yakalama çalışmaları yaptığını açıkladı. Cerise karakteri, yayıncı Square Enix tarafından da doğrulandı.

Square Enix, Marvel's Avengers'ın karakter çeşitliliğini artırmayı hedefliyor

Inhumans'ın Marvel's Avengers'ta hikayeyi büyük ölçüde etkileyeceği kesin. Oyun birebir devirde hikayenin başında Avengers'ın deneysel Terrigen Mist'e maruz kaldıktan sonra harika güçler edinen bir gayrı Inhuman olan Kamala Khan'a da mekan verecek. Bununla birlikte Cerise üzere bir karakterin dahil edilmesi, Square Enix'in oyuna daha ziyade çeşitlilik getirmek istediğini ortaya koyuyor.

Crystal Dynamics'in topluluk ve çevre medya başkanı Meagan Marie, bu gayelerini resmi Square Enix web sitesinde yayınlanan yeni bir röportajda açıkladı. Marie, “Amacımız gerçek yerkürenin çeşitliliğini oyun yerküremize yansıtabilmek. Harika kahramanlara tutkulu bir topluluk için oyunda A-Day üzere çizgi romanlara dayanan sahnelerin temsil edilmesi bizim için kıymetli.” halinde konuştu.

Marie, başkaca üstün kahraman çeşitliliğiyle daha ziyade beşere erişmenin değerini vurgulayarak, “Süper Kahraman olmanın hayali kozmiktir. Bu nedenle oyuncuların deneyimlerini makul gereksinimlere ve oyun stillerine uyacak halde özelleştirmelerine müsaade veren seçenekler, vizyonumuzu daha çokça hayranla paylaşabileceğimiz manasına geliyor” dedi.

Marvel's Avengers, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia için 4 Eylül'de piyasaya sürülecek. Oyunun yeni oynanış imajları önümüzdeki ay yayınlandığında, Cerise karakterine dair yeni ipuçları öğrenebiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.