Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Meskene Echoes, Mobil Platformalara Geliyor

0 17

Konuta Echoes ağustos ayında kullanıcılarla buluşmayı planlıyor. Isminden da anlaşılacağı üzere yerküre genelinde birçok kullanıcı barındıran HANEYE Online oyununun mobil versiyonu olacak.

KONUTA Online, bilgisayar tabanlı, uzay temalı bir MMO oyunu. 2003 yılında temelleri atılan bu oyun, yerküre genelinde çok büyük bir kitleye sahip. Yapımcı şirket bu muvaffakiyetini mobil aygıtlara da taşımaya karar vermiş. İnanılmaz detaylı geliştirilen mobil oyunu Konuta Echoes için bir tanıtım görüntüsü da yayınlanmış bulunmakta.

Meskene Echoes mobil oyun düyasında çığır açabilir

3 sene boyunca geliştirilen bu uzay MMO oyununda, istediğinizde dilediğiniz üzere seyahat edebileceğiniz 8.000’den ziyade güneş sistemi var. Konuta Echoes, dilerseniz kullanıcılar arasında, dilerseniz de arkadaşlarınız ile yapay zekaya karşı savaşma imkânı sunuyor. Oyun içi görsellerden bir derleme sunan şirket, oyunun ne kadar detaylı ve üzerine uğraş verilmiş olduğunu bize kanıtlıyor.

Savaş dışında çok gelişmiş madencilik, ticaret ve sanayi mekanikleri sunan Meskene Echoes, geniş kapsamlı bir oyuncu kitlesine hitap edeceğini düşünüyoruz.

Tanıtım sinemalarından de gördüğümüz üzere, oyunun ortalama bir çevrimiçi oyun olmadığını anlıyoruz. Sinematik bileşenleri de olan Meskene Echoes oyunu, hikayesine değer verdiğini belirtmek için ayrıyeten sinematik bir tanıtım medyası da paylaşmış.

NetEase Games ve CCP Games şirketleriyle yapılan iştirak sayesinde, Konuta Echoes rakipsiz bir çevrimiçi oyun olmayı hedefliyor. Ağustos ayına geldiğimizde oyunun birinci kullanıcılarından olmak isterseniz, oyunun sitesinden ön kayıt yapma imkanınız bulunuyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.