Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Mi Band 5, Yeni Şarj Cihazıyla Kanlı Canlı Görüntülendi

0 26

Giyilebilir teknolojik eserler, her geçtiğimiz gün gelişme göstermeye devam ediyor. Bu teknolojinin önde gelen şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5'i tanıtmaya hazırlanıyor. Mi Band serisi, kullanıcılar tarafından çok ilgi görüyor. Birçok özelliğe sahip bu bileklikler, hayatı biraz daha kolay bir hâle getiriyor. Bugün de serinin yeni üyesinin fotoğrafları ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yeni cihazın, serinin eski modellerine nazaran daha büyük bir ekrana sahip olacağı sav edilmişti. 1,2 inçlik yeni ekranla birlikte birçok geliştirmenin de cihaza eklendiği söylenenler arasında bulunuyordu. Bugün ortaya çıkan fotoğraflarla birlikte bu söylentilerin kimilerinin gerçek olduğu görüldü, kimi iddialarsa gizemini himayeye devam ediyor.

Xiaomi Mi Band 5'in ortaya çıkan fotoğrafları:

Fotoğraftan da görüldüğü üzere Mi Band 5'in ekranı, küçük bir ölçü büyümeye uğramış ama birinci göze çarpan şeyin şarj kablosu olduğunu söyleyebiliriz. Eski modellerden farkı olarak bu yeni cihaz fişe takılarak şarj edilecek. Şarj formundaki değişiklik, birçok Mi Band kullanıcısını şaşırtmış durumda. 

Cihazın gövdesinde çok sarih bir değişiklik bulunmuyor lakin çok hafif bir yassılaşma göze çarpıyor. Bu yassılaşma, kameranın açısından ötürü oluşabileceği üzere Xiaomi tarafından da dizayn edilmiş olabilir. Cihaz resmen tanıtıldığı devir, hangisinin gerçek olduğunu daima birlikte öğrenme fırsatımız olacak.

Mi Band 5'in özellikleri haricinde fiyatı da çok merak ediliyor. Fotoğrafları paylaşan kaynağın bu mevzu hakkında da bir varsayımı mevcut. Kaynağa göre cihaz, 28 dolar (vergiler hariç 190 lira) civarındaki bir etiket fiyatıyla raflardaki alanını alacak. Cihazla ilgili yeni malumatlar ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.