Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Microsoft Flight Simulator’dan Etkileyici Ekran Manzaraları

0 17

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, Microsoft Flight Simulator’dan yeni ekran imgeleri paylaştı. Oyunun alfa yapısında olan bu ekran imgeleri, oyunun görsel cihetinin ne kadar güçlü olduğunu bir defa daha gözler önüne sermiş oluyor.

Alışılmış şirket tarafından paylaşılan görseller, yalnızca oyunun grafiklerinin ne kadar güçlü olduğunu göstermekle de kalmıyor. Oyundaki etkileyici ortamında yanı sıra yeni Boeing 757 de şirket tarafından hayranlara sunuluyor.

Microsoft Flight Simulator’dan yeni ekran imajları

Microsoft Flight Simulator’ı edinebilen kullanıcılar, oyunun yarattığı şiddetli gerçekçi ortamda nispeten detaylı ve etkileyici hava araçlarını uçurabilecekler. Başkaca kendi uçuş planlarını da oluşturabilecek olan kullanıcılar gezegendeki rastgele bir konuma de uçabilecekler. Dahası, oyunda gece ve gündüz koşullarının yanı sıra uğraş edilmesi gereken çeşitli hava koşulları da bulunuyor.

Microsoft Flight Simulator, şu anki PC oyunları neslinde sahip olduğu grafiklerle görenleri kendisine adeta hayran bırakan tek oyun olabilir. Olağan bu kadar yüksek grafikler ve detaylar, PC donanımında da nispeten yüksek taleplerde bulunuyor. Microsoft, oyun deneyimini en üst seviyede yaşayabilmek için NVIDIA RTX 2080 grafik kartı öneriyor. Ekip, başkaca 32 GB RAM, 150 GB SSD ve 50 Mbps internet temasının da gerekli olduğunu söylüyor.

Şirketin, Microsoft Flight Simulator’ı ne devir piyasaya süreceği şu an için tam olarak görünür değil. Başkaca şirketin herkese açık betayı (public beta) ne devir açacağı da hala bilinmiyor. Ekip, şu an için Flight Alpha testlerine odaklanmış durumda ve Alpha 3 yapısı için yeni yama üzerinde çalışıyor.

Microsoft Flight Simulator ekran imajları:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.