Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Microsoft Flight Simulator’ın Yeni Medya ve Görselleri

0 23

Oyun grafiklerinin ne kadar geliştiğini en düzgün biçimde gösteren oyunlardan biri olan Microsoft Flight Simulator’ın çıkmasına hala hengam var, lakin geliştirici şirket oyunla ilgili yeni görseller paylaşmaya devam ediyor. Yapılan son paylaşımda ise yeni görsellerin dışında bir de görüntü paylaşıldı. 

Bir oyundan çok gerçek ömür simülatörü üzere olan Microsoft Flight Simulator’ın geliştiricisi Asobo Studio, attığı bir Tweet serisinde oyunun alfa sürümüne ilişkin yeni ekran imajları ve oyun içi medya paylaştı. Görsellerde başkaca Boeing 747 ve Airbus A320 uçakları da görüldü. 

Asobo Studio, oyun hakkında çıkan sızıntılardan bir müddettir rahatsız olduğunu söz ediyordu. Bu sızıntıları ve olursuz paylaşımları engellemek için yapılan paylaşımlara filigran ekleyen şirket, bu sayede manzaraların doğruluğunu da onaylamış oluyor. Asobo Studios’un paylaştığı son ekran manzaraları, simülatörün ne kadar gerçekçi olduğunu gözler önüne seriyor. 

Microsoft Flight Simulator’ın sistem gereksinimleri

Geçtiğimiz haftalarda sistem gereksinimleri açıklanan oyunda minimum sistem gereksinimi olarak Nvidia GeForce GTX 770 yahut AMD Radeon RX 570 ekran kartına gereksinim duyuluyor. Flight Simulator 2020’nin ülkü donanımı ise Nvidia GeForce RTX 2080 ya da AMD Radeon VII üzere günümüzün amiral gemisi sayılacak ekran kartları olarak öne çıkıyor. Başkaca oyunun 150 GB depolama meydanı istediğini hatırlatalım. 

PC ve Xbox One için çıkacak oyunun 2020’nin ilerleyen aylarında çıkacağı açıklandı. Şimdi oyunun çıkış tarihi hakkında net bir açıklama yok, gelgelelim yeni malumatlar geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.