Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Microsoft, Surface Duo İçin İş İlanı Açtı

0 13

Geçtiğimiz günlerde Microsoft'un Surface Duo'yu 2020 yılı bitmeden piyasaya sürmek için uğraştığı bildirilmişti; yayınlanan yeni iş ilanında Surface Duo’nun yanı sıra yeni nesil eserler üzerinde de çalıştıkları anlaşıldı.

Microsoft’un iş ilanında; “Surface Duo ve gelecekteki eserler için uçtan uca senaryolar ve özellikler sağlayacak yetenekli program başkanı arıyoruz. Bu durumda başarılı olmak için güçlü teknik, iletişim ve girişim idaresi becerilerine sahip olmak gerekir.” tabirleri mahal aldı.

Yakın devirdeyse Alman yayıncı Ratenzahlung-online, cihazın 2. neslinin neye benzeyebileceğine dair gerçekçi bir konsept yayınladı. Ratenzahlung-online’ın versiyonunda daha küçük çerçeveler, daha çokça kamera ve flaş, bildirimler için harici bir ekran ve 5G teknolojisi üzere eksikliklerin giderildiği dikkat çekiyor.

Surface Duo'nun sızdırılan özelliklerinde, cihazın son nesil bir işlemciye sahip olduğu; lakin flaşsız tek bir olağan kamerası olduğu, NFC özelliği olmadığı ve 5G desteklemediği öğrenilmişti.

Surface Duo’nun mahsusen kamerası ile tenkit alan Microsoft’un, serinin 2. telefonunda kullanıcıların tekliflerini dikkate alıp almayacağı bilinmiyor. Microsoft, Surface Duo'da kamera özelliklerinden fazla, kullanıcılara esneklik sunan katlanabilir ekranlara odaklanıyor. Cihazın çift ekranlı formu, üretkenliği öne çıkarmak için tasarlandı.

Surface Duo ile çekilen birinci fotoğraf ise paylaşıldı. Fotoğraf, Surface Duo'nun kamera kalitesini merak edenler için birinci bakış sunuyor. Microsoft'un eser yöneticisi Panos Panay, Surface Duo'nun neler yapabileceğini merak edenler için Instagram hesabından Surface Duo ile çekilmiş bir fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafın konum aldığı habere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.