Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Minecraft Dungeons’ın Birinci Büyük DLC’si Temmuzda Geliyor

0 12

Microsoft’un satın aldığı Mojang’in yeni oyunu Minecraft Dungeons, bu hafta Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC platformları için yayınlanmıştı. Xbox Games Pass’te birinci günden itibaren erişilebilen oyun, Game Pass abonesi olmayanlar için ayrıyeten da satılıyor.

Oyunun çıkmasının üstünden şimdi çok kısa bir devir geçmiş olsa da geliştirici ekip oyun üzerinde sıkı bir halde çalışmaya devam ediyor. Ekip, yayınlanan blog yazısında oyuna epey güzel yansılar geldiğini ve oyunla ilgili daha çokça içeriğin geleceğini söyledi. Bu bahiste oyun için yayınlanan birinci büyük DLC ise temmuz ayında yayınlanacak olan Jungle Awakens olacak.

Minecraft Dungeons’ın birinci büyük DLC’si geliyor

Oyunun temmuz ayında yayınlanacak birinci DLC’si Jungle Awakens’ın hikâyesinde oyuncular; uzak, tehlikeli bir ormanda gizemli bir güçle savaşacaklar. DLC, halledilmesi gereken üç yeni hizmetin yanı sıra yeni silahlar, zırh ve yapıları da oyunculara sunacak. Oyunun bu sene içerisinde yayınlanacak olan 2. DLC’si Creeping Winter, oyuncuları donmuş tepelere götürecek. 2. DLC ile ilgili daha detaylı malumatlar ilerleyen günlerde açıklanacak.

Oyunun geliştirici stüdyosu Mojang, hala çapraz platform oynanış üzerinde çalıştıklarını ve ayrıyeten tüm oyunculara fiyatsız içerikler sunacaklarını açıkladı. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere oyun PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformları için yayınlandı. Oyun, PC ve Xbox One için 56,25 TL’den, PlayStation 4 için 84 TL’den, Nintendo Switch için ise 19,99 dolardan satışa çıktı.

Pekala, siz Minecraft Dungeons’ı oynadınız mı? Oyunla ilgili fikirleriniz neler? Fikirlerinizi tahliller kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.